Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok és elkezdtem...

14 éves vagyok és elkezdtem gyúrni. Heti3x hatásosabb eredményért szedhetek Jumbo professionalt? Magasság: 174 súly: 64 (e-mellet heti 4 jégkorong edzés)

Figyelt kérdés

#gyúrás #testépítés #Jumbo #jumboprofessional
2013. jan. 16. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Edzés után mehet, de kellene tömegnövelő étrend is.
2013. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Osynho ***** válasza:
Hogy néz ki a táplálkozásod? A heti 3 edzés mit takar?
2013. jan. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg nincs etrendem :(( mert ha hazaerek egybol megyek edzesre valamikor nincs is idom normalisan etkezni
2013. jan. 17. 07:28
 4/13 Osynho ***** válasza:
Pedig rendes étrend nélkül a jumbo-val se mész sokra. Költsd az árát csirkemellre, jobban jársz. :)
2013. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A jumbó = sütemény. Sok szénhidrát (cukor, keményítő) és kevés fehérje. Az átlag ember úgy eszik, mintha jumbót enne (sok kenyér, tészta, krumpli, kevés hús).

Erre aztán fölösleges tölteni.

2013. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csierkemellet eszek minden nap! :) meg sok müzlit meg rizst
2013. jan. 17. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Na látod, a müzli és a rizs pont olyan cumó (sz.ar) szénhidrát, mint a jumbó.


Mondjuk én a keményítő, cukor káros hatásairól tanulok illetve mai krónikus betegségekkel való összefüggésükről, szerintem kezdj el normálisan zöldséget és húst enni, és egyszer ezt meg fogod hálálni.

Müzlit egyébként is divatfitneszribik esznek.

2013. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Osynho ***** válasza:
Mi a baj a rizzsel (főleg a barnával)? És a hagyományos műzlivel (zabpehely, teljes kiőrlésű magvak, esetleg kis szárított gyümölcs)?
2013. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor most szedhetem a jumbot, vagy ne?!
2013. jan. 17. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Megtehetsz mindent, mi semmit sem tilthatunk meg neked.


De hülyeség cukrot zabálni. Persze hogy hízni fogsz tőle, ha ráadásul mellette is annyi szénhidrátot eszel, mint 10 normális ember. De minek?


--- -- -- - - - - --- -- -- - -


Teljes őrlésű magvak, rizs és zab, mind keményítő, mind egyedül egy célt szolgál: legyen mivel összefüggésbe hozni az elhízást, a szív-érrendszeri betegségeket. Az ember nem eszik ilyeneket, ezek kényszermegoldások éhínség idejére.


Mimégy a természetbe, egy puskával. Vagy primitív fegyverrel, fegyvertelenül, mindegy. Mit találnál ehetőnek? Látsz egy állatot, és azt vagy apró magvakból keresgélsz fél kilót, amennyit egy nap össze se tudsz gyűjteni ha nem ültetnek egy helyre sokat, de nyers formában meg sem fogod enni (amíg a húst igen, nyersen is fogyasztják). A zöldségeket nyersen is fogyasztják, de ilyen keményítődús magokat az ember alapvetően nem eszik.


Unalmas már ez a glutén, lektin téma, de azon túl hogy a legkárosabb (bár a legolcsóbb) választható tápanyag a keményítő, az összes leírt keményítőforrás emészthetetlen, a bélfalunkat, ízületeinket károsító fehérjéket, tápanyagok és vitaminok felszívódását gátló vegyületeket tartalmaznak, valószínűleg védekezésként.


Miért találja ki az ember hogy ezeket eszi? Mert olcsó, mert ezt látni a tévében, mert izomban fejlődni csak akkor lehet ha ilyenekből bezabálunk.. ugyan már, na én ezen a fórumon leírom, hogy ez butaság, ez a tömeg követése, és ugyan nem egészségről szólt a kérdés, de egy 14 éves srác táplálkozása mindig felveti az egészség kérdését, én ezért írom azt a választ, hogy jumbó nélkül is elég vackot megeszik, nem ilyenekre kellene költeni hanem több húsra, zöldségre, ha már fejlődni akar valahova, és az nem az elhízás bolygó :)

2013. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!