Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cukorbeteg vagyok és tömegeget...

Cukorbeteg vagyok és tömegeget szeretnék növelni hogy tudom ezt megvalósítani? Máshogy is elérhető hogy ne szálkás hanem nagyobb izomtömegem legyen?

Figyelt kérdés
sajnos a cukorbetegségem gátol abban hogy szedjem a tömegnövelőt. Rendszeresen edzek és szeretnék hízni hogy utána az izmom is sokkal nagyobb lehessen válaszokat szeretnék Étkezéssel és esetleg valami táplálék kiegészítővel kapcsolatban. Előre is köszönöm
2013. jan. 25. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Gyógyulj meg :) Kettes típusú?


Sok hús, zsír, ez a tömegnövelő nem a cukor. Simán mehet neked is ez a sport, oda kell figyelni az étkezésre.. és ennek keretén belül például az említett gyógyulásra is sort keríthetnél. Vagy csak én indulok ki abból, hogy mindenki egészséges, nem csak erős akar lenni.


A zsírbevitel megadja majd az energiát, tehát fejlődni fogsz tudni, sőt..


http://www.youtube.com/watch?v=JE0y1jjQ5kQ


[link]

[link]

2013. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pici fogalomzavarban vagy. A szálkás izomtömeg is lehet nagy. Akik nagyobbak - gondolok itt az átlagra - azok egyáltalán nem szálkásak. De rájuk ne is legyél irigy (szerintem)! Egyéni ízlés kérdése ugyan, de egy szálkásabb tömeg ritkább, mint a nagy, puffadt. A szálkás fazon mindig is a szent-Grál lesz ebben a sportban, főleg a naturálok között.


Egyébként előttem jól írták, Neked a zsírokra kell támaszkodni legfőképp, ha kalória pluszban akarsz lenni, de természetesen a telítetlen zsírokról van szó. Érdemes beszerezned tonnaszám lenmag olajat. :)

2013. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mehetnek a zsírok, de én nem hanyagolnám az összetett szénhidrátokat. Gondolok itt azokra, ahol a magas rosttartalom miatt alacsonyabb a glikémiás index. Pl zabpehely, barna rizs.

Tömegnövelőt nem fogyaszthatsz a cukrok miatt de mehet tejsavóprotein+glutamin edzés után.

2013. jan. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel szénhidrátot, nyugodtan ehetsz telitett zsirt barmit, teljesen máshogy reagal ra a szervezet
2013. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A vitargorol azt olvastam hogy nem emeli meg annyira közel sem a vércukrot mint más gyors szénhidrát, szal nem tom mennyire vagy cukros, lehet az bevállna whey mellé edzés után
2013. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezeket legjobb lenne tényleg egy orvostól megkérdezni, de az orvosok 90%-a meg idióta és tűzzel-vassal karcol a tápkiegek ellen.
2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet elvileg ebből meggyógyulni és nem az a lényeg hogy a seggemet se tudjam kitörölni olyan nagy darab legyek hanem hogy kicsit nagyobb legyen a súlyom és az izom legyen és nagyon köszi a válaszokat :)
2013. jan. 26. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál, hogy milyen típusú cukorbetegség.


Linkeltem a gyógyulásról, kezelésekről szóló összefoglaló cikket, itt van a szemed előtt, a válaszod "elvileg nem lehet meggyógyulni".


1. Inkompetens és szűk látókörű csürhe szerint nem lehet meggyógyulni, akik a tudományt és a tényeket a wc-ben húzzák le.

2. Téged ne tévesszenek meg, legalább magad miatt olvasd el, és tanulj belőle, keress igazi orvost, kezdj el úgy enni hogy legyen esélyed gyógyulni.

2013. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 es típusú a fiatalkori
2013. jan. 27. 13:24
 10/10 A kérdező kommentje:
a 2 es típusút írja hogy meglehet gyógyulni :/
2013. jan. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!