Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen futóprogram?

Van ilyen futóprogram?

Figyelt kérdés

androidos telefonra keresek olyan futóprogramot,amihez nem szükséges internet és gps használat.

az endomondo-t,a runkeeper-t és a nike+-t ajánlják mindenhol,de ezekhez kell internet.:/



2013. jan. 25. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
sima ingyenes gps kell endomondohoz (én ezt használom) nyugi nem vesz le semmit.
2013. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá internet. Én a Nike+ használom a feleségem meg a Runkeepert. Az internet csak azért kell, hogy a futás adatait feltöltse az internetes felületre és szinkronizálja az adatokat. De internet nélkül is az okostelefonod méri és tárolja az adatokat. GPS az kell, de az van szerintem minden okostelefonon.
2013. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van rajta gps,csak nem tudom,hogy ingyenes-e
2013. jan. 26. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A GPS nem kerül pénzbe!
2013. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Nike+-t használok, én nagyon szeretem. Egyébként, nézd azt, hogy az autós navigációs rendszerért sem kell fizetni, tehát itt a GPSnél sem.
2013. jan. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!