Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ektomorf vagyok és szeretnék...

Ektomorf vagyok és szeretnék elhízni, lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
komolyan akkora balfa.... vagy hogy anynira nemveszed a fáradságot hogy utánnanézz a dolgoknak?
2013. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Húzzál már el a fa...
2013. jan. 26. 14:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
50 kilóból akarsz 140-et? Miért? Miért nem akarsz inkább izmot felszedni. Hájas malac akarsz lenni?
2013. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bocsi,de ha izmot akarnék felszedni,akkor azt írtam volna ki kérdésnek.
2013. jan. 26. 16:23
 5/17 JayC ***** válasza:
100%

ha el akarsz hízni, akkor egyél minél több kalóriadús ételt, rizs, édességek, zsíros húsételek, chips, stb. lehetőleg ne mozogj sokat.


lehetőleg össze-vissza egyél időbe, ne ugyanakkor, így a test sem tud rá felkészülni.


sok sikert a szépüléshez!

2013. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tudod, semmit nem adtál meg magadról, így nagyon nehéz rá válaszolni, hiába emelted ki.


Nagyon sokan azt hiszik, hogy ha egészségtelenül élsz akkor hízol. Ez nem így van: ugyanúgy kóros soványság is kialakulhat, ahogy az immunrendszer gyengülése is garancia számodra! Ha fiatalon akarsz hízni, akkor az csak úgy nem lehetséges genetika nélkül. Maximum halálra tömöd magad kajával, de azt is kicentizni kellene, hogy ne szakadj szét éhezés utáni gyomorszűkülés miatt. Vagy megvárod az öregkort, mert lassul az anyagcsere -> szinte biztos, hogy elhízol mozgás nélkül.


Az előző válaszolókra ne is figyelj. Ha az a problémád, hogy holt sovány vagy, akkor az anyagcsere zavar. Aludj 8 órát, étkezz rendszeresen és egészségesen naponta legalább 3-szor (inkább 5 legyen). Ne legyenek káros szenvedélyeid (túlzott alkohol, cigaretta, tv/számítógép blabla). Mozogj legalább heti 3 órát/nézhetnél magadnak egy sportot. Ráadásul egy kis izom mindenkin jól mutat (ezzel szerintem itt mindenki egyet ért).


Utolsó gondolatom, ami a legfontosabb: csak te tehetsz magadért, másoktól nem várhatod el, hogy megváltoztassák az életedet. Úgyhogy hajrá!

2013. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 poiu ***** válasza:
Lehetséges, de fiatalon kicsit nehezebb. Nem lehetetlen, annyi ma a hájas gyerek, mint soha.
2013. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok kb. 174cm magas általában 62 kg.
2013. febr. 7. 23:15
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Az egyáltalán nem kóros soványság, 52 kg alatt lenne az
2013. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 poiu ***** válasza:
Vagy izmos vagy, vagy kicsit elhízott. Miért nem nézel a tükörbe? Látsz ott kocka hasat?
2013. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!