Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik járnak edzőterembe,...

Akik járnak edzőterembe, mennyire gyakran látnak vékony lányokat ott?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire gyakori, hogy vékonyabb lányok(akik nem izmosak, kigyúrtak...) járnak oda? Illetve mennyire sok izmos, kigyúrt nőt láttok, akik ilyen "testépítő" stílusúak?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 27. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én sok teremben voltam már, de teljesen átlagos csajok járnak. Van kövérebb, soványabb, széles a skála. Kigyúrt nem sok van, bár ha mondjuk a Vida fitneszbe mész, akkor ott többet láthatsz.:)
2013. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már rengeteg konditeremben megfordultam, de egy darab kigyúrt nőt sem láttam. Akin látszott, hogy rendesen edz, az szép, vékony, csinos volt, de nem testépítú stílusú. Na meg a fogyni vágyó dagik, mint én...
2013. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig direkt testépítő nőt egyetlenegyet láttam, de róla később megtudtam, hogy tényleg testépítő, és elég híres is. Ugyanott volt egy átlagnő, aki egész izmosnak volt mondható (30 körüli), másutt pedig egy nála kevésbé, de azért még izmos. És ennyi : (

Már eleve nő sem sok van, aki mégis, annak kb a fele olyan, hogy nem tudtam eldönteni, hogy miért csinálja azt, amit. Rendesen, mindenre, tehát felsőtestre is normálisan súlyzózó csaj alig van. Láttam olyat, hogy rettenet vékony kiscsaj futópadon sétatempóban izzad fél órát, majd magához kapja pár lendítésre a színes babasúlyzókat. A kövér csaj lábnyitogató+hasazás. A többi pedig olyan átlagkinézetű volt, de mivel több terembe is főleg 1 hónapot jártam, nem tudtam nyomonkövetni a fejlődésüket.

Egyszer egy srác megdicsérte a barátnőmet, hogy 90 kilóval lábtol (tudom, ez itt kevés :D), merhogy ő alig lát egyáltalán csajokat ezt csinálni, mindegyik csak lábnyitogat, aki meg mégis, az max 40 kiló, és marha büszke magára.


Szó, ami szó: én nagyon kevés sportos csajt láttam a termekben. Izmosat meg még kevesebbet.

2013. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Már eleve nő sem sok van, aki mégis, annak kb a fele olyan, hogy nem tudtam eldönteni, hogy miért csinálja azt, amit"

hát szerintem ez lehet pl. azért, hogy szinten tartsa magát (szóval, hogy ne hízzon), vagy hogy erősödjön, vagy hogy a kitartását erősítse, vagy hogy ne fáradjon ki két perc futástól, mint én...vagy akármi. azért, mert mondjuk vékony, nem biztos, hogy egyebekben is oké, én írtam a ki a legizmosabb topikban, hogy csinálok én sok mindent, pilates, súlyzós edzés, úszás, biciklizés, eveztem is, de speciel futásban, meg ilyen ugrabugrálós edzésekben iszonyat szar vagyok.

2013. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én a Vidába járok, ha van időm (gyerek mellett nem sok), szerintem ott én vagyok az egyedüli duci(bb) csaj :) a többiek vékonyak, valamennyire izmosak, de nem kockás a hasuk.

A szülés előtti években, amikor heti 3-4 alkalommal is lejutottam egy másik terembe, ott láttam ducibb csajokat is (én akkor nem voltam az), vékonyabbat is, izmosat is, de olyan igazi testépítő alkatú nővel még sehol nem találkoztam.

2013. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pedig ott sok versenyző van, pl:

[link]

2013. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is járok, inkább vékony, atletikus kategória vagyok.

Nálunk van minden féle nőszemély, duci, vékony, izmos, de még testépítő is. :)

2013. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy ott sok a versenyzô, de pl õt sem láttam még. De egyrészt nagyon rossz megfigyelô vagyok, másrészt késôn, nyolc körül szoktam menni. De a Vida Zoli feje azért megvan :)
2013. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
:)
2013. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én inkább átlagos alakú lányokat látok. Olyan tényleg izmosat 1-2-őt látok ott, ahová én járok, de a 60 éves nyugdíjas nénin át, láttam már ducibb hölgyeket is, meg egészen soványakat is.

Amúgy osztom Wash észrevételét, miszerint nagy része azt se tudja, mit csinál. Izzad fél órát a futópadon, aztán vagy végez, vagy még lóbál pár kézisúlyzót bicepszre. Ha jó napja van, talán tricepszre is.


21L

2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!