Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek akrobatikus...

Dszasza kérdése:

Mi a véleményetek akrobatikus rock and rollról?

Figyelt kérdés
akrobatikus rock and roll,sport

2013. jan. 28. 16:59
 1/4 anonim válasza:
én nagyon szeretem
2013. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kislányként táncoltam és imádtam  Pont a napokban gondoltam vissza rá, mennyire jó volt, csak az egészségi állapotom nem tette lehetővé, hogy tovább rockyzzak. Ma már vagyok olyan szinten, hogy meg tudjak erősödni ahhoz, hogy újra elkezdjem, szóval valószínűleg amint lesz rá időm, újra beiratkozom. :) 19L
2013. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is nagyon szeretem
2014. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem csinálni! Kislányként (4évesen) kezdtem el és a mai napig (19leszek) csinálom nemzetközi szinten !

Tobb kategóriában is tancolok es parosoztam is es most is fogok ujra !!

Vannak mar csapatok akiknek be segitek edzoskodni meg parosoknak! En nagyon megtagadtam itt es meg jo ideig biztos szeretnem csinalni!

Rengeteg barátot talaltam es egy masodik családba kerültem bele es az edzok is kiválok

2021. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!