Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon is elvégezhető edzéster...

Otthon is elvégezhető edzéstervet szeretnék, amivel tutibiztosan beindul a zsírégetés. Írtok nekem?

Figyelt kérdés

Elipszis trénerem van itthon, és fit ball-om is. 81 kg vagyok és 170 cm. Nagyon szeretnék fogyni, bármire hajandó vagyok. Főleg hasról, mellről és karról szeretnék, de tudom, hogy ez nem így megy, ahhoz rendesen mindenhonnan fogynom kell.

Kérdésem lenne, hogy egy jó edzésterv esetén mennyi idő után indul be a fogyás? Mikor érdemes először mérni magam? És centivel is érdemes mérni magam?


Köszönöm!



2013. jan. 28. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Na az már valami, ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés. :)

Szóval a kaja a legfontosabb:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]


Az ellipszis tréner kiváló lesz erre a célra, heti min. 3-4, 40-50 perces edzés legyen közepes intenzitással.

Ha minden okés, akkor heti 0,5-1kiló fogyás lesz.


Ha van még rá energiád, akkor mehetne még mellé saját testsúlyos edzés, pl amit a fegyencedzés című könyvben megtalálsz.

2013. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
P90X edzéstervet csináld meg, nem kell hozzá semmilyen eszköz csak napi 1 óra, és garantáltan hatékony.
2013. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szálkásító diéta+aerob edzés



[link]

2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. febr. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!