Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnem lefogyasztani a...

Aronbaba kérdése:

Szeretnem lefogyasztani a karomat, de nem tudom h fogjak hozza. Segitene nekem valaki? Nagyon koszonom es varom a tanacsokat.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet csak karról fogyni, mivel nincs helyi zsírégetés.

Szálkásító diéta kell és heti min. 3-4 aerob edzés. Így mindenhonnan lesz fogyás, de nem lehet irányítottan csak az óhajtott területekről zsírt leadni.

Mehet mellé súlyzós edzés is, amivel jobb lesz a forma.

2013. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség, hogy nem lehet lefogyasztani. na, mondjuk attól, hogy aerobicozol, nem is fog lefogyni soha, az tuti fix, ugrálhatsz ott akár napi 24 órában is. Nekem is vastag a karom, és egyvalami van, ami lefogyasztotta: az ÚSZÁS. De én naponta kétszer jártam úszni, tehát napi 3-4 órákat töltöttem a medencében.
2013. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Természetesen nem csak a karom fogyott le, de a karom csakis az úszástól fogyott le normálisan. Amikor anyum fogyózott, neki is vékonyabbak lettek a karjai, de ő nem sportolt semmit és tök löttyedt lett a bőre, na köszi, de annak semmi értelmét nem látom. Az úszástól mindenhol szép feszes lesz a bőröd. A legjobb sport.
2013. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem CSAK karból fogytál, tehát hiába nem tetszik:AKKOR SINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS!!

Az úszás is jó. Én nem aerobikot írtam te szerencsétlen ostoba, hanem aerob edzést!! Az aerob edzés pl: kocogás, bicaj, úszás, ellpszis tréner, ugrókötelezés, lépcsőzés, stb.

Érted már?

2013. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 kovpet ***** válasza:
100%
Tök jó látni hogy Monteznek ugyan extrém nagy, de nem végtelen a türelme :))
2013. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát de bakker, aki nem tudja, hogy mit jelent az aerob edzés, az ne okoskodjon már itt.:)
2013. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

:DD Vajon hányan hiszik, hogy az aerob olyan Bíró Ica féle torna? :D

Az úszás tényleg jó, de nem csak az segíthet. Csak karról pedig tényleg nem tudsz lefogyni. :)

2013. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 kovpet ***** válasza:
100%

Szerintem #2 még fiatalka és csak benézte :)

Annyi baj legyen. Az úszás meg tényleg jó, csak macerás így télen meg nincs is mindenhol uszoda.

2013. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
Tudom mit jelent a kibszott aerob edzésed, te őstulok! A kérdező azt kérdezte, hogyan szeretné lefogyasztani a karját! Én válaszoltam neki, míg te csak okoskodtál te majom! Arról nem volt szó, hogy problémát okoz neki, ha a karján kívül más testrésze is lefogy, feltételezem, hogy nem okoz! Az aerobicot csak írtam, nem sorolom fel a 15823745 féle aerob mozgást, felesleges, mert szart se ér egyik sem, a kar fogyasztása szempontjából! Robbanj fel, te nagyokos!
2013. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
jav. Hogyan tudná! Kössetek bele lehetőleg abba is, amit elírtam! K.rva ideges vagyok! Megosztom a világgal a nagy titkot, valami idióták meg, akik nem segítenek csak okoskodnak, beböfögnek! Besz@rás!!!!!
2013. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!