Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnem lefogyasztani a...

Aronbaba kérdése:

Szeretnem lefogyasztani a karomat, de nem tudom h fogjak hozza. Segitene nekem valaki? Nagyon koszonom es varom a tanacsokat.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te robbansz fel kislány.:)

És hú de nagy titkot tudtunk meg. Írj még ilyen okosakat, majd tanulunk tőled.lol.:)

2013. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Én a kérdésre válaszoltam, veled ellentétben te izomagyú s.ggfej! Ha olyan nyilvánvaló, minek kell megkérdezni?
2013. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kérdésre válaszoltam kis hisztis pi csa! Nézd meg az első kommentem debilke. Te kötöttél belém utána, hogy azt írtad, hogy hülyeség. Szerinted ezt hagyom? Te ostoba kisgyerek! 0 százalékokat kapsz, hem veszed észre? Nulla tudással ne oszd itt az észt!
2013. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Megosztom a világgal a nagy titkot"


Jujj! :D Az úszás jó, de nem az egyetlen hatásos mozgásforma. Hogy bírsz olyat kijelenteni, hogy semmi nem ér semmit ezen kívül? Mert béna vagy, és neked nem ment? Ezért vagy tele frusztrációval is amúgy? :D

Mielőtt nekem esnél, feltételezem kicsi többet úsztam, mint te, 7 éves koromtól 19 éves koromig jelentős kihagyás nélkül, de ilyen elfogult, buta dumát még nem hallottam. :D

2013. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem legalább van mit osztani, veled ellentétben. Századszor is hőböröghetsz, akkor sem a kérdésre válaszoltál. Ebből is látszik, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, ami nem nagy csoda. Jaj, de rosszul vagyok az ilyen izomagyúaktól, nem csak állati unalmas emberek, de szörnyen buták is.
2013. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Na, még egy sportoló bukkant fel :D Megyek, felkapcsolom a villanyt, túl nagy a sötétség :D

Ne haragudjatok, de én nem vitázom veletek tovább. Nagyon gáz lenne lesüllyedni a szintetekre, sziasztok.

2013. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Na, még egy sportoló"


Ha te már úgysem mondhatod el magadról... :) Pusziszia

2013. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el, nagyon élvezzük az okos tanácsaid. Írj még kérlek.:)
2013. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
:DDDDDDDDDD bocsi az offért, de te tényleg nagyon hülye vagy kedved úszó
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

És még csodálkoztam, miért van 19 válasz :D


ROFLcopter, vétel, vétel!

2013. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!