Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg ne tornázza...

Most akkor tényleg ne tornázzak dvdre ha mellette erősítek is? Nem jó ha pihenőnapon dvdre tornázok kardio után?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tornázhatsz, ha neked ez jól esik. De elég lenne súlyzós edzés + heti 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj, ellipszis tréner, ugrókötelezés, stb.

Az étrend a leglényegesebb, ami mindig a célhoz igazodik:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2013. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezt tudom is. nem akarok egyszerre izmosodni meg fogyni, csak fogyni egyenlőre, viszont sokat olvasok itt és tök sok helyen láttam hogy írtátok, hogy aki fogyni akar annak is lehet kondiban erősíteni. én is elkezdtem és nagyon tetszik mellette minimum 4szer kocogok, de hiányzik a dvd... viszont azt is olvastam, h így nem tudnám magam kellőképpen kipihenni és az ártana a szervezetemnek.. ha ez így van akkor inkább mellözöm a dvdt, a másik kettő fontosabb nekem, de ha nem igaz akkor tök jó lenen
2013. jan. 29. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt majd érzed, hogy sok lesz e vagy tudsz regenerálódni.

És igen, mehet a súlyzós fogyáskor is, mert ezzel megőrzöd az izmokat, sokkal jobb lesz a forma.

2013. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi montez! annyit segítettél már nekem, ha lehetne téged kérnélek szülinapomra, mindig jót mondtál
2013. jan. 29. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jó, majd megyek rendőr- vagy tengerészcuccban.:)
2013. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendőr
2013. jan. 29. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2013. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!