Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy olyan problémám lenne...

Egy olyan problémám lenne hogy milyen feladatott kell csinálnom hogy mell izmom izmosodjon? Mert otthon szoktam edzeni. Ezeket szoktam: felülés, fekvőtámasz ököllel meg simán, felülést. F/22

Figyelt kérdés

#mellizom #othon edzés
2013. jan. 30. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz az jó otthoni edzésnél mellre.Próbáld nehezíteni rakd fel a lábadat egy székre vagy lökd fel magad annyira amennyire tudod asztán taps.De ha súlyt rakasz a hátadra azzal végtelenségig tudod nehezíteni.Na meg az egykezes fekvőnek is neki állhatsz ha már ennyire könnyen megy.
2013. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mellizom edzéséhez jó a fekvőtámasz szélesebb tartással + tolódzkodás kissé előre dőlve. De a kaja is fontos, rendes tápanyagok nélkül nem fogsz izmosodni, illetve csak kicsit és nem sokáig.:)

Súlyzós edzés is mehetne, ha elmultál 15 éves, pl fekvenyomás, tárogatás, áthúzás, stb.

2013. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! 22 éves vagyok
2013. febr. 2. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még valami hogy kéne táplálkoznom hogy használjon is jó legyen a edzésem?
2013. febr. 2. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tápkiegészítőket hanyagold mind egészségtelen szar, egyél sok húst és meg van oldva:D osztálytársaim mániái ezek a szarságok.. 10 fekvőtámaszt nem tudnak megcsinálni normálisan, de nagy kondisok 100 kiló szar porral a szekrénybe..:D:D
2013. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nagy mellizmokat akarsz akkor használj táplálékkiegészítőket, de az így létrejött izmaid nem lesznek se olyan kemények, se olyan erősek mintha nem használnál. Alapjába véve ezek hamar nagy izomtömeget növesztenek, és valóban hatásosak, de az állóképességed nem lesz olyan jó. A szervezetednek egyféle plusz terhet fog jelenteni.

Én "street workout" edzéseket csinálok és elég nagy izmaim lettek és erősek, van 2 haverom akik inkább a testépítésre mennek. Néha húzzuk egymást, hogy melyik a hatékonyabb, és csináltunk is pár versenyt. Hát a tapasztalat annyi hogy az ő állóképességük fele annyira se jó. Pl futás, evezés, spinning, és húzódkodás terén sem.

Amúgy hogy ne mondjátok, hogy csak negatívumokat mondok, az ő izmaik nagyobbak, én meg inkább szálkás vagyok. Szóval az a fő hogy mi a célod. Én a táplálkozás terén csak arra figyelek hogy egészségesen étkezzek, de nem kimondottan csirkemellen élek meg eféléken.

2013. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!