Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki szteroiddal elér...

Ha valaki szteroiddal elér egy izomtömeget ugyanúgy van izommemória?

Figyelt kérdés
Ha például egy versenyző kihagy egy évet, teljes szünetet tart a koxal, hiába figyel mindenre rendesen összeesik. Ami egyszer már megvolt koxal ugyanúgy gyorsabban visszajön ha újra koxolni kezd mint naturálban, ha pl kihagy az ember?
2013. jan. 30. 13:11
 1/8 dirtboy ***** válasza:

ugyan úgy a naturálnál sem jön vissza csak annyi hogy gyorsan fejlődik de ugyan az a szint nem lesz meg csak úgy.

koxnál is vissza jönne a kérdés csak az hogy a koxal mennyi száraz izom ment fel.

egyébként ha ilyen van hogy abba hagyod akkor nem is érdemes koxolni.

mikor meg vissza térsz az edzéshez akkor meg úgysem fogod bírni megállni hogy ne nyúlj megint koxhoz.

2013. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
koxal visszajön az a méret, amit már egyszer elért, de naturálban nem jön vissza a koxal elért eredmény.
2013. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dirtboy félreértettél, nem én akarom abbahagyni, ugyanis nem koxolok:D Csak olvastam hogy az egyik scitec által szponzorált srác kihagy fél-egy évet a koxal, és kíváncsi voltam mi van ilyenkor.
2013. jan. 30. 13:30
 4/8 JayC ***** válasza:
kérdező, szabad megtudni melyik az a scitec tag aki nyíltan reklámozza ezt?
2013. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Andrasek Krisztián írta a múltkor, nem írta le szavakkal, de aki nem tudja hogyan működnek a dolgok annak világos volt.
2013. jan. 30. 14:14
 6/8 A kérdező kommentje:
*aki tudja
2013. jan. 30. 14:14
 7/8 JayC ***** válasza:
azt a bejegyzést én is olvastam, a mérleges képnél volt, ha nem tévedek. meg is lepődtem, hogy ilyeneket leír virág nyelven.
2013. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azóta is volt hogy utalt rá. Szerintem tisztességesebb így, mint ha valaki nem naturálnak vallja magát.
2013. jan. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!