Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportban visznek sokat...

Cannibal kérdése:

Milyen sportban visznek sokat külföldre?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne legyen túl drága... A hokiért nem vágok oda :)

2013. jan. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. az úszoknak, teniszezőknek, atéltáknak sok külföldi versenyük van. Viszont.. Sajnos ritka, hogy kezdőket ingyen vigyenek külföldre. Bármelyik sportágat is választod amig nem vagy kiemelekedően jó, fizetheted magadnak az utat, versenydíjat, szállást stb. Sok sportágban még az országos bajnoknak sem fizetnek ki minden külföldi versenyt :( Meg függ, hogy van-e támogatód aki átvállalja az ilyen költségeket.
2013. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tennis jól hangzik! Amúgy a 'drága' kifejezést a felszerelésre gondoltam
2013. jan. 30. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem cselgáncstól a minigolfig mindben, ha jó vagy benne...
2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a kezdőknek az utazás jóval több, mint a felszerelés :( Szóval hiába is találsz olcsó sportágat, pl. futás ha külföldre szeretnél menni versenyezni az eleinte sokba fog kerülni. Sajnos néha még a hazai versenyek is drágák. (Az én sportágamban egy hazai verseny 10 000-50 000 Ft függ, hogy hol rendezik és hány napos).
2013. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A teniszben nem csak a felszerelés a drága, hanem az utazás és a pályák bérlése.

Hány éves vagy?

2013. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!