Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők ti hogyan reagálját...

Testépítők ti hogyan reagáljátok le pár átlagember kritikáját? (majd ha nem lesz pénz koxra, leeresztesz, nem szép a túl izmos, nem egészséges a fehérjepor. Hasonlók)

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 19:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki értelmesebb, annak el tudom úgy magyarázni, hogy megértse, aki meg ostoba debil, annak hiába beszélsz, azt hagyni kell a picsbe.:)
2013. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és a hülyébb részének nem mondasz semmit, vagy mondod neki, hogy úgysem értené meg?
2013. jan. 30. 19:46
 3/22 Diego105 ***** válasza:
Nem érdekel a sok f*sz véleménye, akiknek halvány fogalmuk sincs a dolgokról de belepofáznak mer' azt hiszik okosak. :)
2013. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 JayC ***** válasza:
100%

én sehogy nem reagálok, szimplán ráhagyom, mert az emberek olyan primitívek hogy még a syntholt se tudják megkülönböztetni a fehérjétől vagy a koxtól.


igazából nem zavarnak ezek a beszólások, csak arra leszek nagyon hepciás, amikor azt mondják, hogy "porral én is néznék ki úgy", vagy "por nélkül legyél nagylegény" stb.


de mint tudjuk, az irigységnek és a tudatlanságnak nincs határa.

2013. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
én erre csak azt szoktam mondani,ha nem edzenék úgy néznék ki mint ő :)
2013. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen még nem voltak ilyenek szerencsére vagy sajnos, de általában az a taktikám, hogy megkérem, fejtse ki, mert előbb-utóbb úgyis belezavarodik a saját mondandójába, és észreveszi, hogy nincs is mondandója. :D

Itt, amikor vita van, leírok mindent tárgyilagosan, konkrétan, nem is nagyon tudnak rá mit mondani, érveléstechnikai szempontból karaj vagyok :D

Viszont van egy vesszőparipám, az izmoscsajok, akik ha bárhol megjelennek, valami köcsög mindig beírja, hogy "ez már nem nőies", és még ez a legenyhébb, de amikor 50 kilós fitneszmodelleket leférfiasoznak, meg "nem szabad ijen sok steroidot bevenni!!!!!", ahhoz már nekem sincs lelkierőm, hogy minden egyes képnél felvilágosító órát tartsak :D Egyrészt úgyse fogják fel, másrészt az idióták vetésforgóban működnek, ha egy eltűnik, jön helyette másik.

2013. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szóba került, hogy én mennyit sokat eszem, meg hogy milyen sok fehérjét fogyasztok naponta. A szomszéd el is kezdte osztani az észt, hogy nem kéne fehérjéket szedni, pláne ennyi idősen, mert az még a felnőttekre is káros, felborul a hormonháztartás, melleim nőnek, meg ilyesmi. Mondtam neki, hogy a bal herém már felcsúszott a hasamba, a melleim már most kezdenek nőni, de nem fogom abbahagyni a fehérjézést, inkább leszek kigyúrt, nagy csöcsökkel, mint átlagos. Nézett is a szomszéd nagy szemekkel. :) Az a poén, hogy még táplálékkiegészítőt se használok, csak csirkét "szedek". Aki ennyire sötét, annak nem kezdem el magyarázni, hogy ez csak étel, mert úgyse értené meg.
2013. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*mennyit eszem
2013. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

tesómal együtt picit komolyabban edzünk, én karistoltam a 120 kg t nyáron ő vmivel kevesebb volt.

mentünk a strandon tele az egész, egyszer csak vki elkiáltja magát h itt jönnek a naposim királyok!!!azt hitte a szerencsétlen h menő mert egy társasággal voltak, megálltam megnéztem h az emberek merre felé néznek aki a kiabálást eleresztette, majd odaálltam elé és megkérdeztem h mi is a baja???

elnézést kért a haverjai előtt akkor már nem volt nagyfiú!!!

ugyanitt volt a strand kijáratánál h egy öreg házaspár vett épp jegyet mikor az asszony meglátott minket, és mondja a papának h nézd má öreg ezek is beszedték ám a feszítő tablettákat, akkorát röhögtem rajta h a kukorica is kiesett a számból....

2013. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!