Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással és egészséges étkezés...

Futással és egészséges étkezéssel mennyi idő alatt fogyhatok le?

Figyelt kérdés
17éves 168cm és 59 kg vagyok és szeretnék kg 5kgot fogyni...ha minden másnap futok 45percet és mellette egészségesen étkezem : zöldség csirkemell gyümölcs reggelire egy teljeskiörlésű zsemle..akkor mennyi idő alatt érhetem el a célom? Meg persze nem csak a kilók ha nem a formálódás is mennyi idő alatt fog meglátszani?

2013. jan. 7. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt csak én vagyok olyan szar, hogy nekem edzenem kell mire elérem a minden másnap futok 45 percet kategóriát, itt mindenki ilyen fitt?
2013. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem nem nagyon kéne fogynod, illetve nem futnod kellene csak, hanem kondi terembe járnod, persze szakértővel egyeztetve
2013. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor csak futás és diéta kombót toltam, akkor 3 hónap alatt fogytam 9 kilót. De én nem tudtam 45 percet futni, örültem egyhuzamban a 20-nak. (Fokozatosan edzettem, eleinte 12 percet se tudtam egyben lefutni..) Bicaj jobb téma volt, heti egyszer bicajoztam másfél órát kinn a szabadban, és kb. 2-3 alkalommal jutottam ki futni, röpke 20 perceket.
2013. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!