Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok tömegnövelő...

Hol találok tömegnövelő edzéstervet ami mindent leír?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tömegnövelő edzéstervet ami leírja,hogy egy adott nap miből hányszor hányat kell csinálnom és,hogy emeljem-e a sújt stb... Szeretnék egy ilyen akár letölthető edzéstervet. Az étkezést is szeretném tudni.
2013. jan. 30. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én csakis rendes ételeket fogok enni semmi mű szar semmi fehérje mert az tisztított fehérje és nem rendes.
2013. jan. 31. 15:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Oks, te tudod.
2013. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a válaszod tényleg sokat megtudtam belőle és köszönöm,hogy ennyi időt szántál rám de ilyeneket tényleg nem fogok használni.
2013. jan. 31. 17:50
 5/16 anonim ***** válasza:
jó, de semmi gond nincs a tápkiegekkel. Egy sima tejsavóprotein is természetes élelmiszer, nem kox.
2013. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze de annyit tudok,hogy a mű fehérje az csak valami nagyon tisztított fehérje és nem mérgező de nem tesz jót... Mind1
2013. jan. 31. 18:03
 7/16 A kérdező kommentje:

Tehát akkor egy edzésen ezt csinálom:

pl Tárogatás 4x8

aztán mondjuk guggolás 4x 25

húzóckodás 4x10

stb

.

.

.

Nem pedig egy izomra koncentráok egy edzésen pl mellre

2013. febr. 1. 21:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Két hónapig ez menne, teljes testes átmozgató. Utána válts majd osztott edzésre.
2013. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor amiket leírtam az jó ugye? És akkor majd frissítem a gyakorlatokat tehát kicserélek egyet 2-t és az osztott az az,hogy 1 testrészre koncentrálok?
2013. febr. 1. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:

Osztott is lehet többféle. Pl 4 naposat is linkeltem a végén.

Van teljesen osztott is, mikor 5 nap edzés van, pl:

H: mell, k:láb, sz: hát, cs:váll, p: kar.

2013. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!