Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok tömegnövelő...

Hol találok tömegnövelő edzéstervet ami mindent leír?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tömegnövelő edzéstervet ami leírja,hogy egy adott nap miből hányszor hányat kell csinálnom és,hogy emeljem-e a sújt stb... Szeretnék egy ilyen akár letölthető edzéstervet. Az étkezést is szeretném tudni.
2013. jan. 30. 20:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen így gondoltam. Eddig így csináltam.
2013. febr. 1. 22:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Így kezdted? Akkor rosszul csináltad.:) Kellett volna teljes testes is.
2013. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az edző mondta... Idióta volt.
2013. febr. 1. 22:29
 14/16 A kérdező kommentje:

Letudnád nekem írni az egyes gyakorlatoknál az ism számot mert azt nem találom tömegnövelősnél. Azt tudom,hogy keveset kevészer de kérlek leírod?

Pl: mell gyakorlatok 4x9akkora súllyal amennyivel megy.

2013. febr. 2. 10:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyet tisztázzunk le: nincs olyan, hogy tömegnövelős , meg szálkásítós edzésterv. Szálkásításkor is maradnak a nagy súlyok, nem veszünk visszább, mert akkor izomvesztés lesz.

Itt van erről két cikk:

[link]

[link]


Tehát mivel nem különböztetünk meg szálkásító és tömegnövelő edzést ,így nincs értelme tömegnövelő edzéstervről beszélni. Oks? :)

Tömegnövelő étrend van!


A kezdő teljes testes tervnél is ott van az ismétlésszám, nézd meg, írja, hogy: 3 sorozat 10-12 ismétlés minden gyakorlatnál, kivéve vádli és has, ott mehet több ismétlés.


Ezt alkalmazd majd osztottnál is:

Egy izomcsoportra 3-4 gyakorlat, gyakorlatonként 3 sorozat, sorozatonként 8-12 ismétlés.

Néha az alapgyakorlatoknál alkalmazhatsz piramis sorozatokat, pl kezdesz 60 kg fekvenyomással 12-t, majd utána a következő sorozat legyen pl 70-be 8, majd 80-ba 6 ismétlés és utána még nyomsz egyet 60-ba, amennyi megy. Ez csak egy példa. De jó lehet alkalmazni guggolásnál, fekvenyomásnál, evezésnél, felhúzásnál, mellről nyomásnál.

2013. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Értem köszi.

De akkor a szálkásításnál marad a súly csak gondolom többször több tehát pl: 6x20

2013. febr. 2. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!