Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzes lenne jobb?...

Melyik edzes lenne jobb? Karate vagy thai box?

Figyelt kérdés

Elkezdtem shotokan karatezni,de nem tunnek olyan jonak az edzesek.(kb fel eve jarok),van itt thai box edzes is.Az lenne a kerdesem,hogy jobb lenne a thai box?

Szeretem a harcmuveszeteket/kuzdosportokat,de nem artana,ha onvedelemre is fel tudnam hasznalni azt,amit tanulok.

Elegge tudok judo-zni,illetve par krav maga technikat.

Allo harcnak megfelelne akkor a thai box ezek melle?

Van meg sima box is.

Megnezem az edzeseket,hogy hogyan zajlanak.

Ti melyiket ajanlanatok ?

15/f


Elore is koszi.



2013. jan. 30. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

"Elegge tudok judo-zni"


ez mit jelent? amúgy sem a versenykarate sem a tájbox nem jó az utcára. Ellenben ha valóban konyítasz a judóhoz akkor az már ad egy jó alapot.

2013. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt amelyiket komolyabban oktatják,és te is komolyabban tudod venni.

Nincs jobb/rosszabb hm,kp csakis az embr a fontos.

2013. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.Hat lassan barna oves vagyok,de sokat edzek itthon is es apummal is ( o is judozott/judozik).

Tudom,hogy meg sok mindent kell tanulonom,de ugy erzem,hogy nagy elony lenne ez az utcan.


A thai box valamivel jobbnak tunik.Megneztem az edzest es nagyon sokat erositenek es komolyan veszik az edzest.Ellentetben a karateval.

Jo lesz a thai box a judo melle?

2013. jan. 31. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valóban színvonalasabb a thai edzés akkor a válasz adott. És igen, lehet jó kombó, a lényeg hogy akkor álló harcban én földharcban is lesz valamennyi előnyöd. Amúgy önvédelemre általában a futás a legjobb, mert a támadóval szemben te mindig hátrányban vagy.
2013. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez olyan kick box/thai box edzes,tehat nem annyira kotott,nem annyira szabalyok szerint tanuljak az egeszet es van foldharc is.Szerintem ez jo lenne.Mit gondoltok?
2013. febr. 1. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyszerű
2013. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
inkább a thai box karatet nem tudod annyira használni az utcán főleg ha valaki keményebb sportot űz és neked megy akkor nézhetsz .inkább a thai box
2013. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ertem.Mindenkeppen ezt valasztom,azert mert:

1-van foldharc

2-ez ilyen kick/thai box edzes,tehat keverve van es nem annyira kotott,nem versenyre keszitenek fel,hanem mindent megtanitanak,ami benne van ezekben a sportokban.

2013. febr. 2. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Thai boxban nincs földharc :DD szerintem kevered az MMA-val
2013. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg nincs,de itt a thai box edzesek mellett tanitja megis az edzo a foldharcot is.
2013. febr. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!