Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabolt szeretnék venni! úgy...

Danabolt szeretnék venni! úgy tudom ha sok hónapig szedem akkor mellékhatások lépnek fel. Most ha én veszek 100 szemet akkor lesz valami bajom? Csakis értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

minden nap egy ilyen kérdés már kicsit unalmas nem leht picit visszább olvasni??

egyed és próbáld ki !!! ebbe még nem halt bele senki!!!oszt majd meglátod mire jó

2013. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JayC ***** válasza:
100%

te csakis értelmes válaszokat vársz, akkor mi miért nem várhatunk el csakis értelmes kérdéseket? igazságtalan az élet. :(


kérdésedre válaszolva 100 szem nem fog a földhöz b@szni, viszont nincs értelme, ha már kox akkor legyen minőségi kúra.

2013. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beírod a keresőbe, hogy "danabol" akkor millió ilyen kérdést kiad már. Valószínű feljön rád pár kiló, aminek a 70-80%-a víz és zsír.
2013. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

úgy hallottam hogy az egy ratyi és sokkal károsabb is mint a szuris. Ne szteroidozz, nincs az a nő aki miatt megérné! Naturálba is össze szedhetsz adonisz-indexes testalkatot!

Ha versenyzel az nyilván más

2013. jan. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg versenyezne, akkor meg főleg nem egy vizesítő, zsírosító, tablettás, máj- és vese elcsesző sz@rt kellene szedni! Aki meg nem versenyzik, annka felesleges kockáztatni pár kg izomért az egészségét!
2013. jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne koxolj,fölösleges ilyen gyenge minőséget szedni !
2013. jan. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!