Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasprés használ valamit a hason?

Hasprés használ valamit a hason?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok, 55 kg. Ha csinálnék naponta 100 hasprést az használna valamit?

Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, és kell mellé diéta. Aerob mozgást nagyon nem bírom, utálok futni, úszásra meg nincs pénzem.


2013. jan. 30. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

csinálj anaerob mozgást. hatékonyabb, mint az anaerob. gyorsabb, de sokkal keményebb és megerőltetőbb. én pont azt szeretem :DD csinálj rövid sprinteket, pl 1 perc sprint olyan gyorsan mintha az életedért futnál, aztán 1 perc lassú séta. vagy fél perc-fél perc vagy fél perc-egy perc attól függ hogy mennyire bírod. ebből olyan 4-5 kör, hetente kétszer-háromszor, és sokkal hatékonyabban fogsz zsírt égetni, éjjel-nappal, mivel egy ilyen edzés felpörgeti az anyagcserédet, olyan biológiai folyamatokat indít el ami akkor is éget kalóriát, amikor nem edzel.


a hasprés a hasizmot erősíti, persze kalóriát is égetsz vele, de kevesebbet mint futással. kemény, erős hasizmod lesz tőle. Muhammed Ali, az egyik legsikeresebb bokszoló és egyik legnagyobb példakép azt mondta, amikor megkérdezték, hány hasprést csinál: "én nem számolom a haspréseimet. csak akkor kezdek el számolni, amikor már fáj, éget és nem bírom, mert ez az, ami igazán számít!" ha most kezded az edzést, 1-2 hétig csináld lazán hogy megszokd, de aztán kezdd el a becsületes munkát: te is csináld így, amikor már nagyon nehéz, húzz rá még 30-40-et és hidd el érezni fogod a hatását. a fájdalom elmúlik a dicsőség örök :D


Hason kívül másra is kéne edzened. Gondolom ha úszásra nincs pénzed akkor edzőteremre sincs. töltsd le ezt a könyvet: fegyencedzés. mindent leír, hogyan eddz otthon. több izom->több energiát fogyaszt, akkor is, ha pihen->hatékonyabb zsírégetés

2013. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*második mondat: hatékonyabb, mint az aerob.
2013. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hasprés edzi a hasizmot... 55 kilóval milyen zsírt akarsz égetni?
2013. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a törzs első,középső és felső részét erősíti.

napi 100tól megerősödhetne rendesen az első rész.

de mivel a test egyenesen tartásában,az összes fajta emelésnél,hajolásnál,minden mozdulatnál nagyobb szerepe a gerinc körüli izomzatnak,ezért az lenne logikusabb,ha a törzsed hátsó részre figyelnél oda jobban,nem az,hogy még edzve sincs,míg a haszontalanabb meg agyon van edzve.

2013. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haspréssel erősödik a hasizom, de ennyi. Nem fogsz vele semmi zsírt leadni, főleg ha nincs is diétád.
2013. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!:)

ezt a fegyencedzést most meg is nézem:)

2013. jan. 31. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!