Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy valaki egy rúgással leszakítja a másik ember combját (mármint az izom szakad le)?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el mert nem értem hogy lehet lerúgni valakinek a combját. ezen a cikken akadt meg a szemem: [link] ez lehetséges?

2013. jan. 31. 03:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges! Úgy, hogy az izomszövet ugye a csontra, a többi izomhoz tapad, úgy alkotnak egységes összetettebb csoportot. Ha olyan szögben éri az erős terhelés, amit nem tud megnyúlással követni, vagy ilyesmi akkor elválhat a többitől, azaz leszakad. A testépítésnél lehetnek gondok inkább. Pl nem is tudom melyik profinak a bicepsze szakadt le. Nyilván idővel letapad, felépül, de az már nem olyan (vmelyik testépítő magazinba volt erről cikk)
2013. jan. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rippel Viktornak volt ilyen,hogy leszakadt a bicepsze.Kb. 1,5 éve... !
2013. jan. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem egy fórum gyerekek. Nem érdekel hogy a rippel gyereknek leszakadt a bicepsze vagy a jobb heréje mert nem ezt kérdeztem. Igen, súlyemelés közben természetesen ritkán elszakadhat az izom, főként fekvenyomásnál a mellizom és scott padon a bicepsz. De itt nem erről van szó. Úgyhogy inkább fölteszem a kérdést másképp: Hogyan rúgjak rá az ellenfelem combjára hogy az leszakadjon? és mekkora erő kell ehhez és a comb melyik részére? ha egyáltalán lehetséges ez.
2013. jan. 31. 08:02
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

A cikkben is ott van a válasz.

Jó technika+baromi nagy izomerő+sérülékeny ellenfél. Nincs mágikus szögfelező meg hasonlók.


De ha valakinek így leszakítod a combját, egy jó ügyvéd és a tiedet fogják a börtönben a zuhany alatt csapkodni törölközővel, mert ha megnyomorítasz valakit az nem verekedésnek számít meg garázdaságnak.

2013. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy garázdaság és nem verekedés?


A rúgásban benne van, hogy sérülést okoz. Ezért nem simogatják egymást, hanem rugdossák.

2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ismerem a sztorit, a srác, akivel ez történt, néhány napja öngyilkos lett, felakasztotta magát. Testépítö volt régebben, most speed-fitness edzéseket tartott, nyilván az eset miatt ennek búcsút mondhatott. Nem tudom, miért tette, amit tett, de több mint valószínü, hogy ez volt a fö ok. Kérdezö, nagyon gondola meg, hogy mit csinálsz, mert sokkal súlyosabb következményekkel járhat, mint amire számítasz.
2013. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szakmai tanács: a combizom leszakadása, ín sérülés szerencse kérdése..


A combon is idegpontokat kell rúgni, ha az nem jön össze akkor sípcsontot, térdet, lágyékot.

Amúgy a comb elég ellenálló, ha nem gyengéjére kap sérülést, nem lesz megállító hatású a rúgás, így pedig minek rúgdosódna bárki?

2013. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
*gondold
2013. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenkit megkérek hogy ne offolja tele a kérdést, ha nem ért hozzá akkor nem kell idesz@rnia a saját hülyeségét. Szakértők véleményére vagyok kíváncsi. Igen a csávó felakasztotta magát néhány napja, de VOLT ILYEN KÉRDÉS EMBER? segítek, mocskosul nem kérdezte senki. Azt se mondtam hogy ilyen rúgással kísérletezni akarok szóval a bűnügyi hülyeségeddel elmehetsz a p..csába. A cikk pedig egy hazugság, a csávó a saját lábában botlott meg és be akarta ezzel "mocskolni" a másikat. de ez teljesen mellékes. Komolyan mondom aki még egy kérdésen kívüli hülyeséget beír azt megkeresem és lerúgom a combját :D de mind a kettőt.
2013. jan. 31. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
jajj.
2013. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!