Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen alakot hogy lehet elerni?

Ilyen alakot hogy lehet elerni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=iY2paIdfSK4

Sziasztok! par tanacs kene a videon lathato alakot ellehet-e erni 1 even belul ?

szalkasito dietaval es mozgassal ( jillian michaels, insanity, les mill combo, asylum ,p90x )?

en 170 cm es 78 kg vagyok szoval zsiros ..

Van eselyen ilyen alkatra?

23L



2013. jan. 31. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
P90X-el kezdenék attól picit erősődsz is és fogyni is fogsz, aztán asylum. Utána te fogod érezni hogy mi kell, ilyen alakhoz mondjuk mindenképp olyan edzést ajánlanék ami a videóban látható. Valamelyik edzést próbáltad már a fent emlitettek közül?
2013. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy éven belül nem tuti, max szuper genetikával, de kezd el, mindenképpen sokat lehet alakulni.

Szálkásító diéta legyen és heti 3 súlyzós- és heti minimum 3-4 aerob edzés.

Szálkásító diéta: legyen napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2013. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ti is úgy látjátok,hogy 45kg tárcsák vannak fent a hölgynek fekvenyomásnál?Az a rudal együtt 110kg összesen ez azért elég durva egy nőtől.
2013. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2:52 állítsátok meg a videót ez tényleg annyi.Rendesen felhúztam most magam én 5 tudok belenyomni ekkora súlyba pedig férfi vagyok és jóval nagyobb darab.Igaz én elég magas vagyok az viszont hátrány.
2013. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az 45 font, tehát egy tárcsa kb 20 kilós. Ilyen vékony tárcsa nem lehet 45 kiló.
2013. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na az már más csak kamilláztam mikor meg láttam 20 ismétlést csinál akkora súlyal:).
2013. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is font. Tuti nem lehet 45 kilós tárcsa. Túl vékony, meg csaj sem így mozgatná még ha el is bírná, hidd el.
2013. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
esélyed sincs!!!!! hiába mozogsz te vmi izom feljön szedhetsz tápszert is DE a nők alapból zsírosabbak és vizesek hiába sportolnak mellé mert az ösztrögén ezt eredményezi .ezt csak is tiltólistán szereplő szerekkel tudod elérni el kell h keserítselek!egy edző voltam aki készít fel női versenyzőket is.további szép napot!
2013. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezek jó DVD-k, de csak ezektől ilyen eredményt nem érsz el. Pl a Jillian Michaels DVD-kben a súlyzós rész is olyan magas ismétlésszámú, hogy túl nagy súllyal nem is lehet csinálni, a kis súlyok meg nem adnak neked ekkora izmokat. Karcsúsítani jók a felsoroltak, de ilyen vállakat, hátat ne nagyon várj tőlük. Viszont kipróbálhatod a Crssfitet, amiről a nő beszél - ha van rá lehetőséged.
2013. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

jo oke nem 100% ugyan ilyet de legalabb ne legyek puhaes dagi :D

pl mint jillian ? [link]

2013. jan. 31. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!