Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem bírtam ellenállni a...

Nem bírtam ellenállni a kísértésnek és vettem ma egy ilyen "csokit". Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Férekajálás a javából, ez is igaz? elnézve a cukortatamát :/

[link]


2013. jan. 31. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez egy nagyon finom proteines csoki és tömegelésnél belefér.
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb. :)

És ne drámázz, nem vagy versenyző, nem kell aszkéta életet élni. (kész fogyirovat lesz már ez is....)

2013. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

dejó, már azt hittem, hogy a cukor miatt baj lesz! :)) és dehogy fogyirovat, épp tömegeleg :D

Köszönöm a válaszokat, még nem kóstoltam, edzés után szeretném megenni, remélem finom! :)

2013. jan. 31. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kurv@ra nemértem miért kell egy csoki miatt besz@arni,megeszed és cukorbeteg leszel vagy mitgondolsz? uramisten...
2013. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tömegelsz, eszel kicsit kevesebb rizst és máris ehetsz csokikat
2013. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ne légy hülye kedves utolsó, az én 50 kg-hoz elég magas a ch tartalom és tudjuk, hogy a cukrokat is kerülni kéne, de attól, hogy még te nem törekszel a minél jobb eredményre, más még lehet maximalista!
2013. jan. 31. 18:35
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek szólt, ráadásul kihagytam, hogy nő vagyok
2013. jan. 31. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van új csokija a Biotechnek, most eszem éppen, Pro protein low carb. Egy adagban 27g ch, és marha finom.:)
2013. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!