Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felszeretnék szedni 15-20...

Balázs100439 kérdése:

Felszeretnék szedni 15-20 kgot ötletek?

Figyelt kérdés
Na a helyzet a következő .. 20 éves vagyok..185 cm 57-58 kg..hobbi szinten járok kondizni...fekve 70kgba belenyomok2-3 x 60kg megy 10 x is.. 50 el szériázok...igaz amióta haverokkal eljárogatok felszedtem 5kgot de jó ideje semmi:) rohadt szálkás lettem semmi más..őtleteket szeretnék kérni ..nem állunk valamijól anyagilag:\ igy nemtudok mindig azt enni amit szeretnék...húst..tojást..stb.szerintetek ha vennék vmi fehérje cuccost feltudnák szedni pár kgot?:/

2013. febr. 2. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem így megy. Ha tömeget akarsz növelni, annak vannak "követelményei". Napi 5-6g x testtömegkiló szénhidrátot és 2-2,5g fehérjét be kell vinni testsúlykilogrammonként, hogy fejlődni tudj. Ha ez nincs meg, akkor onnantól tök mindegy, hogy a napi fehérjebevitel mondjuk 30-40g, vagy rádobsz egy turmixot és akkor lesz 50-70g. Csak egy példa volt, de remélem világos, hogy meg kell lennie a napi bevitelnek, különben nem sok haszna lesz. Nem tudom alapból mit eszel, de annyira nem vészes a testépítő kaja, mint sokan gondolják. Ha egy jó átlag kajád van, annál még olcsóbb is kicsivel.
2013. febr. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában sz@r étrend mellé nem elég egy fehérjetápkieg, de attól még edzés utánra mehetne dextrózzal. De kellene mellé napi 400g hús, este túró, és vagy 400g rizs, reggel zabpehely. Enélkül nem fogsz tudni izomtömeget magadra pakolni.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2013. febr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!