Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol érdemes tömegnövelőt venni?

Hol érdemes tömegnövelőt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok valami oldalt ajánlani, ahol jó áron vannak és megbízható is? Vagy esetleg Debrecenen belül egy boltot ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 2. 13:00
 1/8 dirtboy ***** válasza:
82%

legjobb ha te magad rakod össze a tömegnövelőt.

pl.

-tejsavó

-gyors ch

-5g kreatin

és máris kész és olcsóbban meg is úszod.


egyébként millió féle tömegnövelő van szóval nem igen lehet a kérdésedet megválaszolni max akkor ha megadsz egy konkrét tömegnövelőt és arra keresünk rá hogy hol van a legjobb árban.

2013. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek közül valamit: Jumbo, Whey Fusion fehérjepor, Whey c6, Stillmass 6:3:1, Myprotein koncentrátum, Biotech nitro pure whey gold, Scitec 100% whey prof...

Nem tudom melyik jó minőségű a felsoroltak közül.

2013. febr. 2. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első (jumbo) az tömegnövelő, a többi az protein.

A protein mellé kell még edzés után gyors ch, pl dextróz.


[link]

[link]


Debreceni bolt: [link]

2013. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő tápkiegek területén léteznek All-in-One termékek melyek a protein és szénhidrátokon kívűl igen

sok teljesítményfokozót, anabolikus növényi kivonatot tartalmaznak, mint pl.:

Propak 2.0

[link]



Createston:

[link]

Creasteron:

[link]

IsoMassXtreme:

[link]

VipDelux

[link]

2013. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
miért is vagyok lepontozva?
2013. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért is vagyok lepontozva?



Ez egy újabb kérdés? ;-)

2013. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül valamit: Jumbo, Whey Fusion fehérjepor, Whey c6, Stillmass 6:3:1, Myprotein koncentrátum, Biotech nitro pure whey gold, Scitec 100% whey prof...

Nem tudom melyik jó minőségű a felsoroltak közül.



Kedves Kérdező. A Jumbo egy tömegnövelő, ami kevesebb protein és több szénhidrátot tartalamz. Dirthboy jól írta, hogy alap tömegnövelőt önmagad is összetudod állítani, (protein, kreatin, és szénhidrát). Amenyniben jó helyen jó árban veszed ezeket az alapanyagokat, akkor valószínűleg olcsóbban jutsz hozzá, saját genetikád, étrended, edzés intenzitásod alapján tudod a 3 alapnyagból a legideálisabb mixet összekeverni. Illetve a nagy előnye ennek, hogy edzés után tudod inni.



A Peak Whey Fusion, és a HiTec Whey C6 profi több fajta wheyt tartalmazó, hozzáadott leucin, glutamin, emésztőenzim és egyedüliként beta-ecdysteront is tartalmaz. Mindkettő ugyan az teljesen!!!

[link]

[link]


itt a linkek alapján össz is tudod hasonlítani. A whey Fusion a muscleteam-nél szintén olcsóbb.



A Myprotein Impact Whey proteinje (ami idehaza a legismertebb) egy whey koncentrátum alapanyag. Tehát a proteinen kívül semmi nincs benne (cukor, íz, emésztőenzim, adalékanyagok). Ár/értékarányban veri a wpc80-at. Ha valaki vesz hozzá ízeket (mert külön megvsásárolható), vagy keveri. Nagyon jó megoldás.


Biotec

[link]

Nitroja whey koncentrátum és izolátum és a Scitec kb. ugyan azon összeállítása árban is verseng most egymással.


Ellenben amit ennél a két terméknél nem értek, hogy ha a scitec és a biotec is szinte azonos adagonkénti szénhidrátot tartalmaz és a scitec ca. 1300mg amino profilt is plusszban belepumpált a termékébe, akkor vajon miért magasabb a biotec %-os protein aránya. Nem hinném, hogy az izolátum magasabb lenne benne.


Bár kitudja? Erről információ egyik terméknél sincs feltüntetve.


[link]

2013. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

ma 09:07


igen az,újabb kérdés csak most én kérdezem ugyan is azt gondolom normális választ adtam aztán valaki azt játssza hogy lepontozgat.

ez egy nagyon jó játék egyébként lehet hogy majd én is átállok a válaszolgatásról a lepontozós játékra csak unjam meg a sok indokolatlan mínuszt.

2013. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!