Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire lehet jó fogadási...

Mennyire lehet jó fogadási stratégia?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti milyen szisztéma szerint szerettek fogadni, de én szeretnék a 99%-ig biztosra menni, ezért arra gondoltam, hogy nagyon minimális szorzós ázsiai hendikep-ekre teszem a pénzem. Például amúgy is esélyes csapatra (pl egy MU) +0.5, vagy +1-es hendikepre fogadok, vagy az esélytelenebbik csapatra +3, +3.5-el. (ezek általában 1.1-1.2x szorzók) És ezekből sokat megjátszanék.


Van valaki aki esetleg próbálkozott már ezzel? Mi a véleményetek, jó ez hosszútávon? Mik lehetnek a buktatók?

Köszi előre is, ha jön válasz!



2013. febr. 2. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos most már nincs olyan ,hogy tuti.Régebben volt (kb.10-12éve),de most már nagyon sok a bunda!

Sokáig nem mennél a hendikep -es játékkal -tapasztalat! :)

Pl. mai tippjeim :M.United nyer,Chelsea nyer,Hoffenheim (8!!! meccse nem nyert ) nyer.Ezt feltenni 10€ -ért 40 lenne rajta.... :)

2013. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hoffenheim nyert,chelsea nyerésre áll (még nincs vége),M.United pedig behúzza a 3pontot!

Csak sajnos nem tudtam feltenni ,mert lekéstem róla :((((

8,5 -szorzó összesen ez a 3 meccs!

2013. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chelsea kikapott.Nekem is elment,neked is.Csak a halál biztos.
2013. febr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!