Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itt van megörökítve a fél...

Itt van megörökítve a fél éves testformálásom eredménye, mi a véleményetek? Hogy folytassam? 17/F

Figyelt kérdés

Szorgos munka eredménye meghozta a gyümölcsét és mondhatom, hogy kezd olyan alakom lenni, amit elképzeltem magamnak. Rengeteg segítséget kaptam itt a gyakorikerdeseken testmozgás és táplálkozás téren. Akit kiemelnék az Montez és acm1899, rengeteget segítettek, a táplálkozásom teljesen megváltozott a helyes útra tértem. Azoknak is köszönöm, akiktől végig kaptam a kitartó, biztató szavakat.



A változásról való kép: [link]



(mondanom sem kell, de az első kép a legfrissebb és a másik kettő pedig 2012. november 13-án készült.


Blogom is volt, de a gmail fiókom tiltásával (amit a mai napig nem értem miért tiltottak) együtt az is kukába lett.


OKÉ, van még rajtam zsír, de azt meghagyom a tömegnövelő életmódomba. Nem félek attól, hogy a tömegnövelés alatt szednék fel fölösleges zsírréteget, mert annyi kalóriát fogok elégetni, hogy nem fogom hagyni a testemnek, hogy kezdjen elzsírosodni. Napi 500gr szénhidrátot és 180gr fehérjét fogok bevinni, ezt egy ismerősöm ajánlotta. A jelenlegi testsúlyom 76kg. Novemberben 83-84 körül mozogtam.


A célom az, hogy felszedek jó pár kiló izmot. A cél 90kg!


Nem tudom, hogy szedjek-e tömegnövelőket, sokan mellette vannak, de még többen ellene. Ha szednék, akkor milyen típust ajánlanátok? Mi az, amelyik bevállt nektek és télleg nyugodt szívvel ajánlanátok másoknak is?


A tömegnövelésem alatt BioTech Nutrion fehérje fog menni és ez mellé keresek még egy kiegészítőt.


Télleg mégegyszer köszönöm azoknak, akik bíztattak és kitartottak mellettem!


A végső összehasonlítás egy videó lesz, amit körülbelül egy év múlva fogok elkészíteni. Októberig tömegelek és onnantól újra szálkásítás fog menni, vagy hogy ajánlanátok?


Várom a válaszokat, véleményeket, hozzászólásoat! :)



2013. febr. 3. 16:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Elkezdtem az izomépítést, remélem, hogy nyárra annak is lesz látszatja.


Ha kétszer ekkora hasad van az nem azt jelenti, hogy kétszer annyi idő alatt fog lemenni a zsírfelesleg. Minél ducibb vagy annál gyorsabban fog égni a zsír egy bizonyos határig. Kitartás!!

2013. febr. 6. 16:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!