Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megér egy próbát a sárgaborsó/...

Zsü kérdése:

Megér egy próbát a sárgaborsó/búza fehérje, vagy nyomi dolog?

Figyelt kérdés
(nem vagyok érzékeny, csak érdekel)

2013. febr. 3. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a tejsavónál, ezeknek a fent említett növényi fehérjeforrásoknak sokkal rosszabb a minősége, a búzafehérjéről meg azt hallottam, hogy a kísérletek a finommá tételére egyenlők a sz@r ízesítésével.
2013. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tejsavó legyen, ezeknek a növényi fehérjéknek marha rossz ízük, és állaguk van. A biológiai értékük is rosszabb.
2013. febr. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A búzának kegyetlen rossz az íze. Ráadásul egyre többet foglalkoznak a glutén káros hatásaival. A szójáról meg ugye ezeket valamelyest ismered:

[link]

[link]

2013. febr. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állati fehérjénél maradj (whey, kazien, egg), például


[link]


tiszta whey, nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot, és felesleges adalékaynagokat, mint aspartam, xantan, guargum. Emésztőenzimek és vitmainok is vannak a felszívódás érdekében. Ár/érték arányban kimagaslóan jó.

2013. febr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
napközbeni fogyasztásra teljesen jó. edzés után természetesen tejsavót igyál! tejsavóból elég napi egy adag edzés után. növényi protein mehet reggel és lefekvés előtt. Én így csinálom és szépen növögetek. ha napi 3 adag tejsavót iszol,nem leszel izmosabb. nem ezen múlik. sokat, egészségesen kajálni, keményen edzeni és eleget pihenni.
2013. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A savófehérje teljesebb aminosav garnitúrájú, de a búzafehérje 30% glutaminsavat tartalmaz, ami viszont az izomépítés aminosava.

szóval néha választani kell, hogy finom vagy hatékony

2014. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!