Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzózás káros?

Súlyzózás káros?

Figyelt kérdés
ízületeket tönkreteszi illetve a csontokat?

2013. febr. 4. 18:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ésszel végzed, bemelegítéssel, szabályosan.
2013. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 *Glissade* ***** válasza:
100%
Pontosan annyira káros, mint minden más edzés, ha rosszúl végzik.
2013. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ha megfelelően bemelegítesz és rendesen nyújtasz edzés előtt. Mellesleg ilyen szempontból a foci a legveszélyesebb: ha egy óra foci előtt nem melegítesz be, akkor szinte garantált a bokaficam.
2013. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Edzés előtt az ízületeket melegítjük be, ha súlyzóval dolgozunk. Nyújtással soha. Ha egy izmot lenyújtunk edzés előtt, meg fog sérülni. Csak edzés után érdemes nyújtani.
2013. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
0%
nem káros?ha konkrétan szteroihuszárokat kérdezel akkor nincs ha kicsit objektivebb válszt szeretél:ezeknek az emberek mesterségesen felpumpált végtagjaik vannak de a méretet csak maga az izomszövet jelenti az inak és az izületek gyengék.ha megkérnéd őket pl kézenjárásra simán arcra esnének..nézd meg pl a biceoszgyakorlatot,természetellenes mozgás akár a többi..simán tönkre megy az izületük..
2013. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
na megjött a mai ügyeletes debilke, nem normális. Én 27 éve edzek kisgyerek kox nélkül és bármikor megy az egykezes fekvő, kézen állásban karhajlítás, egylábas guggolás. Úgyhogy el lehet húzni a kiskegyedbe ilyen baromságokkal!
2013. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kitől hallottad, hogy akkor garantált a bokaficam...Én sokáig bemelegítés nélkül fociztam, sőt még most is, és nem volt baleset:) Persze nem a legjobb, de így is lehet játszani. Nyújtást meg csak edzés végén csinálunk, meg sorozatok közbe..ennyi.
2013. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
0%
Montez biztos voltam benne hogy te képes vagy rá..ha 27 éve tolod mennyi embet ismersz?ezek közül mennyi lenne képes arra amiről ÍTe azt állitod megtudod csinálni és mennyi az izületes?miért fujtatnak lihegnek lépcsőn felfelé a 120 kg testépitők?Paul "coach" Wade fegyencedzés cimű könyvének 20.oldaláról másoltam be amit irtam ha nem haragszol inkább Vele irkálok a kiskegyedben...nehéz elhinnem amit irtál...
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Pedig megcsinálom kisgyerek. Ha kell akkor találkozzunk és bemutatom. A fegyencedzés című könyvben jó maga az edzésrendszer, de a testépítőfikázó markating-dumát nem kell beszOpni!
2013. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 *Glissade* ***** válasza:
100%

ma 20:00


Magaddal foglalkozzál ne mással:)

Attól még hogy Montez megmutatja neked az egy kezes fekvőt, te ugyanolyan tudatlan maradsz:)

Vagy talán megy már neked is?:)

2013. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!