Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Intervallumos edzés? Tényleg...

Intervallumos edzés? Tényleg ennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Szivesen várok akár személyes tapasztalatokat is, hogy tényleg 10x hatékonyabb mintha valamilyen más edzést végeznénk? persze zsirégetés szempontjából.

Miért nem lehet 3-nál többször végezni?

És miért nincs jobban elterjedve, ha tényleg ennyire jó?



2013. febr. 5. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De pedig elterjedt edzésforma ez is. Nem hatásosabb, vagy nem sokkal, mint egy hosszabb aerob edzés. A lényeg a diétán van, ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor semmi zsírt nem adsz le vele. Sokan azért nem végzik, mert több izmot is lehet vele veszteni szálkásításnál, mint egy sima aerob edzéssel.

Heti 3-szor elég, mert ha jól csinálod, akkor elég kimerítő edzés és regenerálódni is kell.

Itt egy jó cikk: [link]

2013. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

akkor lehet, hogy csak én nem hallottam róla annyit.

persze olvastam már róla, meg láttam itt-ott, de annyira nem ütötte meg a szemem.

persze kalória deficitben vagyok. egy 7 kilót kellene még leadnom, eddig már 14 sikerült diétával.

kipróbálom, és majd melátjuk.

köszi

2013. febr. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!