Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéssel lenne kapcsolato...

Testépítéssel lenne kapcsolatos a következő kérdésem,1 év 3 hónapja edzek tisztán, és mostanság nem nagyon fejlődöm tudom ennek oka sok lehet, de arra gyanakszom hogy másnap nem fáj az az izom rész mint ami eddig mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Hozzá tenném hogy edzésterv igaz hogy sajátom de azzal szerintem nincs gond annyi hogy nem nagyon érzem az normális? Mert eddig mindig fáj, hagyjak ki 1 hetet hogy regenerálódjak?

Most igy nézek ki

[link]



2013. febr. 5. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a formád. Egy év után belassul a fejlődés, variáld az edzéstervet és mehet több kaja is.
2013. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, kajázom is mint állat viszem a szénhidrátot, meg a csuklóm kezded el fájni, akkor ne hagyjak ki ? Mi elött szeretnék tömegnővelöt szedni? Mert már volt 2 hónap kihagyásom meg még ilyen pár hetek. Vagy az elég?
2013. febr. 5. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár havonta simán mehet egy hét pihenő, az jót tesz.
2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor még ezt a hónapot véggi nyomom :) Köszönöm.
2013. febr. 5. 19:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Figyelj csak lenne még egy kérdésem a mellem szeretném tömgeleni mit kéne rá csinálnom hogy a mellem között ilye legyen

[link]



És mit kéne csinálnom hogy az a fenti rész ilyen ugy mond ilyen tömeges mell tudod ott váll résznél mert nekem az kicsi :S

[link]

2013. febr. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!