Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Külföldön, (mondjuk angol...

Pila Lavela kérdése:

Külföldön, (mondjuk angol nyelvterületen) hogy hivják a speedbody fitnesst?

Figyelt kérdés
Elsőre furának tűnhet a kérdésem de mivel ha ráguglizok a "speedbody" kifejezésre, egy darab külföldi cikket, irodalmat sem találok, gondolom megérdeklődőm, hátha valaki tudja pontos megfejtést.

2013. febr. 5. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mivel - ahogy nézem - ez egy magyar cég, jó hogy nincs neve máshol. Ha kimész Afganisztánba és azt mondod, hogy "Norbi áptéd" még lehet le is lőnek, hogy mi a franc bajod is van. A világ egy kicsit nagyobb, mint Magyarország.

Ilyen tornák bárhol, bármelyik országban ugyan úgy vannak, különböző változatos neveken, nagyjából a következő szavak felhasználásával: body/speed/life/max/strong/multi/world/fit/beauty/sport/mega/giga stb stb...az összes ugyan annyit ér, elégetsz egy kis kalóriát és jól érzed magad, hogy dolgoztál, de persze elhitetik veled, hogy ez egy egyedülálló módszer. :) Úgyhogy ha külföldi utazást tervezel és szeretnél mozogni, nyugodtan sétálj be bármelyik fitness szalonba.

2013. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Nekem egy edző azt mondta, német fejlesztés, szerintem az USA-ban még nem terjedt el. (Tudományos szakirodalmat egyáltalán nem találtam)
2013. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a cégkivonatot én is megtudom nézni köszi. Sajnos abszolút nem értetted meg a kérdésem. Nem magára cégre hanem a fejlesztésre vagyok kíváncsi. Tudod mi az a body fitness vagy csak fontoskodásból kommenteltél? Azt írod, hogy magyar fejlesztés, ez az egy mondatod az ami részint a kérdésemre ad választ, van erről valami forrásod? Azok a kulcsszavak amiket felsoroltál megint csak külföldi fitness lehetőségekre utalnak nem a "speedbody"-ra. Nem tervezek külföldi utat, ahogy írtam a szakirodalom miatt érdekel a módszer külföldi alkalmazása, de jó, hogy mondod, hogy ha kimennék és kedvem adódna mozogni térjek be egy fitness terembe, magamtól amúgy erre egészen biztosan nem jöttem volna rá.
2013. febr. 7. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!