Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hülyeség edzés előtt egy kis...

Hülyeség edzés előtt egy kis energiaitalt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Egyrészt a cukor tartalma miatt is, meg némi vitamin lapul benne. De ugye van benne sok koffein, és nem tudom, lehet-e hátránya, ha mellette felpörgök.

2013. febr. 8. 18:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg edzés közben Powerade-et? Ilyen hidratáló lötty tele vitaminnal meg ásványi anyaggal.
2013. febr. 8. 18:16
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, hülyeség energiaitalt fogyasztani. Nemcsak edzés előtt, de bármikor.
2013. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy egészséges.
2013. febr. 8. 18:22
 4/10 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem ne fogyasz ilyesmit.
2013. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva hogy sport előtt NE fogyaszd mert megáll a szíved. Nem is tudod mennyi ilyen fogyatékost temetnek el havonta... "Nem baj ha egy kicsit felpörgök..." De.


Akkor talán egyél meg egy vitamint és egy kanál cukrot edzés előtt. Így sem egészséges, de legalább nem halsz bele azonnal.

2013. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én még olyat nem olvastam egyiken se, hogy sport előtt nem fogyasztható. Viszon egy miértre (legyen az bármilyen jellegű) szívesen elolvasnék egy indoklást.
2013. febr. 8. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom túlpöröghet a szíved. ne és kész. Vegyél energizálót, ugyanarra jó, csak hatásosabb, és direkt erre találták ki.
2013. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor hanyagolom az edzés előtti, közbeni és utáni fogyasztását. Marad a reggelenkénti löket az íze miatt.
2013. febr. 8. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sportolás előtt sem kávé, sem energiaital nem javasolt. Többek közt azért is, mert kissé vízhajtó és a terheléssel/izzadással együtt ez még komolyabb lehet. A vesét szépen megterheli ez.
2013. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!