Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járok és kellene...

Konditerembe járok és kellene egy étrend amivel letudnék fogyni hasból, de izomtömeg vesztés nélkül?

Figyelt kérdés
78kg vagyok 173 cm, nem feltétlenül akarok kockás hasat csak laposabbat,ami kivitelezhető lenne 2-3 honap alatt iskolába járás mellett. itthon edzem,úgy hogy az edzés kicsit korlátozott de azért van felszerelés. köszönöm előre is !
2013. febr. 8. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs általában, hogy te csak hasból fogyj. Minden szálkásításnál van izomvesztés naturálban, hacsak nem vagy nagyon kövér kezdő. Csökkentsd a szénhidrátot és növeld a fehérjét és eddz továbbra is. Tegyél be még 3-4 aerob edzést is.
2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze tudom,hogy nincs,csak ugy értem,hogy miimális izomtömeg vesztéssel..ha van itthon box zsák és intenziven zsákolok 20-30 percet az jó aerob edzésnek ??? vagy felváltva csináljam futással ??? amugy nem vagyok kövér,karom 40 cm és izom csak a hasam nem épp megfelelő
2013. febr. 8. 19:21
 3/6 anonim válasza:

Az előttem szólóval értek egyet, hiszen olyan,hogy helyi fogyás NINCSEN.

TEHÁT,ha fogysz, mindenhonnan fogysz, ugyan úgy hasból,fenékből,combból..

Ami hasra nagyon jó, a futás, a taposógép, (egyenes háttal végezve) és a hasazás sem arra jó,hogy fogyj,hanem hogy erősítse a hasfaladat.

A konditermi edzés mellé szoríts be aerob mozgást, fuss,taposs,biciklizz,és ezekkel biztosan szálkásodni is fogsz ! :) Sok sikert.

2013. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek !!! esetleg valami étrendet tudtok javasolni ??
2013. febr. 11. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch). 


ezekből kellene összerakni az étrendet: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz étrendeket is:  [link]

2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !!!
2013. febr. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!