Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van akkor, ha? Többit lent

Mi van akkor, ha? Többit lent

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha valakinek az orvosa szteroidos gyógyszert ír fel hosszútávra, és az illető mellette heti 4x intenzív súlyzós edzést végez? Van annyi hatóanyag azokban, hogy az izomtömeg növekedésére pozitív hatással legyenek?


Ez a kérdés csak a képzeletem és kíváncsiságom szüleménye, nem akarok szteroidozni, se semmi ilyesmi, csupán érdekel a válasz.



2013. jan. 15. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A szteroid egy vegyületcsoport neve, azt jelzi, hogy szteránvázas a vegyület, azaz 3 hatos és egy ötös gyűrű alkotja a vázat. Rengeteg féle fajta létezik, ezeknek csak egy kis csoportja a kokszként használtak. Nem tudom, a gyógyszerekben milyenek vannak, de nem feltétlenül koksz-szerűek.
2013. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit orvos felír szteroid annak gyulladáscsökkentő hatása van, szinte semmi hatása nincs az izomtömeg növekedésre.
2013. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondoltam, hogy hülyeség lesz a kérdés, de hirtelen felindulásból ki is írtam :))
2013. jan. 16. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!