Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú fehérje (edzés utáni löketnek)?

Figyelt kérdés

Alacsony cukorral. Tehát ami jó akkor is, ha szálkásítani szeretnék, tömegeléskor meg lenyomom cukkorral.


2. kérdésem: véleményetek szerint (szintén ár/érték arányukat tekintve) a Scitec Whey 100% Prof. nagyon alulmarad a HiTech Whey C6-hoz képest? Utóbbit sehol nem találok, hiába rengetegen emlegetik.


Kezdő vagyok e téren (kondizás terén nem), így csak azt tudom, amit a weboldalakon olvastam. Viszont érdekelne néhány olyan ember véleménye is, aki ért a hobbihoz, és egyben tolja is.



2013. febr. 9. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És az nem baj, hogy a Scitec termékében nincs BCAA? Azt javasolták, hogy erre is figyeljek. Nem írják.
2013. febr. 9. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb..


[link]


De semmit nem ér a tápkieg, ha nincs megfelelő tömegnövelő étrended hozzá.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]



És igen, a WheyC6 jelenleg az egyik legjobb, sőt inkább a legjobb protein a piacon.

2013. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az gond az, hogy én határon túli vagyok, és itt sehol sem sikerül C6-ot találni. A felsoroltak közül a Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof. Biotech nitro pure whey gold, VPX Syngex, amit eddig találtam. Közülük melyiket ajánlanád, amiben elég ez a BCAA , ha az tényleg fontos a fejlődéshez? Az étrendet tudom, hogy fontos.


Köszönöm.

2013. febr. 9. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, mert eleve minden fehérje tartalmazza az összes aminosavat, nem azon fog múlni a fejlődésed, hogy melyik jót válaszd a sok közül. A WheyC6 az kimagaslik a többi közül, de a többivel sem jársz rosszul és rendes tömegnövelő étrenddel és ezekkel a fehérjékkel fogsz fejlődni.
2013. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És azt meg tudod mondani, hogy a Whey 100% Prof sima és LS között van más különbség is azon kívül, hogy az egyik édesebb másiknál? Ezt írja a leírás, más nem nagyon tünt fel.


Köszönöm.

2013. febr. 9. 21:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyiséghez nézve ezek a legolcsóbbak.
2013. febr. 9. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kevesebb az édesítő benne.
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!