Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne sportolnom?

Mit kéne sportolnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és orvosi tanácsra szeretnék elkezdeni sportolni, viszont fogalmam sincs, hogy mit. Jó lenne ha tudnék fogyni, vagy is inkább izmosodni tőle. Amiket eddig ajánlottak: aerobik, jóga, tenisz, úszás (úszni szeretek, csak télen nagyon macerás, hogy minden héten szőrteleníteni kéne miatta), ír sztepp (ezt nem ajánlották, csak engem érdekel :D) futás (azt is szeretem, csak télen túl hideg van hozzá, fedett pálya meg nincs a közelben.) Én nem értek hozzá, tudnátok tanácsot adni, hogy melyiket válasszam, vagy egyéb ötleteket írni? Előre is nagyon köszönöm!

2013. febr. 10. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én konkrétan bicajozok ha van társad hozzá egész nap is el vagy a nyeregben:)
2013. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én fiú vagyok, de a kerékpározást tavasztól-őszig melegen tudom ajánlani. :D Persze egyedül elég uncsi, de keresni kell társakat, illetve a teniszt is tudnám ajánlani én még csak egyszer voltam, de nekem nagyon bejött. :D
2013. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!