Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Myprotein-es fehérje tartalm...

A Myprotein-es fehérje tartalmaz L-Glutamint és Bcaa-t? Ha igen milyen arányban kb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne. Minden tejsavóproteinben van.

Itt van az összetétele:

[link]

2013. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyébként a Myprotein-nek rengeteg terméke van, nem csak a sima koncentrátum, mivel elég nagy tápkieg cég. Anglia első számú tápkeiggyártója.

[link]

2013. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
úgy látom nagy divat lett a my protein és a wcp80 hazánkban is, nem használtam még egyiket sem és nem is fogom. Lehet hogy valóban azt tartalmazza ami rá van írva de inkább nem kísérletezek vele inkább rászánok még 500 ft ot és veszek egy 4,5kg os tejsavót boltból. Nekem csak azért tűnik gyanúsnak ez a myprotein mert ízetlen, miért nem ízesítik be ha már anglia első számú tápkieg cége ként emlegetik?
2013. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Talán azért nem ízesítik,mert csak azt tartalmazza ami fontos ne iylen szarságokat aromákat meg kitudja miket mert ugy kevesebb is lenne a fehérje tartalma.
2013. febr. 11. 13:33
 5/16 anonim ***** válasza:
érdekes ha ízesítve lenne akkor lehet többen vénék. Nekem az íz nem számít de tudom hogy az emberek 90%ánál igenen is számít
2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
gyurma, ebben most tévedsz, mert vannak ízesítve is. Én vettem már csokisban is, csak úgy dágább. Amit linkeltem ott vannak fent a termékek, nem csak ízesítetlen van.
2013. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem mondtam hogy kamu csak azt hogy én nem használom, ha pedig az ízesített drágább akkor lehet találni olcsóbbat
2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jaj van ízesített... hát lehet gondolom kisebb kiszerelésben is rendelni próbáld ki vagy ahogy te akarod.

A válaszokat pedig köszönöm!

2013. febr. 11. 13:48
 9/16 anonim ***** válasza:
itt van az ízesített [link]
2013. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
látom csak azt nem értem hogy az ízesítés ellenére minden összetevő teljesen változatlan maradt
2013. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!