Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha egykezes fekvőtámas...

Az gáz, ha egykezes fekvőtámaszt, egylábas guggolást, és mellette csak bicepszre edzek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 10:52
 1/9 Sznofru ***** válasza:
Ha fingasz közben, akkor az gáz.
2013. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kellene húzódzkodni, tolódzkodni, + hasra és alsó hátizmokra, vádlira, vállra is edzeni.
2013. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha csak ennyit csinálok, akkor aránytalanul fogok fejlődni?
2013. febr. 13. 11:01
 4/9 Sznofru ***** válasza:
Nem leszel aránytalan, a többi is úgyanúgy fog fejlődni edzés nélkül is, csak a hülyék direkt szenvednek a termekben.
2013. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testépítő, küzdősportra járok. Az edző csak ezt a két gyakorlatot ajánlotta.
2013. febr. 13. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egykezes támasz, meg egylábas guggolás azért nem gyenge gyakorlat. Emlékszem egyszer a teremben mindenki megpróbálta, 3 embernek sikerült megcsinálnia segítséggel, és nagy szenvedéssel, a többinek nem ment. Nekem se. Nem tudom más próbálta e már?
2013. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sznofru ***** válasza:
Nekem megy.
2013. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ki a rák mondta, hogy gyenge gyakorlat?? De attól még nem elég! Egyébként nekem is megy.
2013. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mellette inkább kettlebellel edzél. Ez a két gyakorlat helyesen végrehajtva az egész testet átdolgoztatja és iszonyatosan növeli az erőt. Főleg ha ezt a két gyakorlatot a "Meztelen harcos" c. könyben leírt módon/módokon végzed. Ha nem az olimpiára edzel, akkor egy edzőtermi edzésnél jobb eredményeket tudsz így elérni.
2013. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!