Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak ebédre tudnék húst...

Ha csak ebédre tudnék húst enni az gáz? Vagyis létezhet sonka valódi csirkemellből?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy tutira húst, 200g csirkét ebédre be tudnék tolni, de előtte/utána tojást szoktam/tudok. De talán van remény, hogy találhattam csirkemellből készült sonkát? 100g/19g fehérje, legalábbis ez van ráírva a csomagolásra.

2013. febr. 14. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ALDI-ban van 96%-os csirkemellsonka, amelyben 100g-ban 21 g fehérje van és asszem max 2 g zsír, tehát kb megegyezik a normális csirkemellelel. 150g-os kiszerelésben 450 forint.

hétköznap tudod megvenni, mert hétvégén mindig elfogy

2013. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah és főtt és grillezett, tehát baromi finom
2013. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ha kiszámolja az ember fehérjetartalomra, akkor rájön, hogy baromi drága a sonka. Nem értem, hogy miért nem jobb akkor már normális csirkemellet venni?, aminek a kilója nálunk pl a cba-ban 1300ft. És az valódi csirkemell, nem tartalmaz hozzáadott anyagokat, mint egy sonka.
2013. febr. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen, meg szívesebben enném is a húst, de a szüleim fejében valamiért be van rögződve, hogy a hús az drága...
2013. febr. 14. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!