Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin monohidrát megterhel...

A kreatin monohidrát megterheli a májat?

Figyelt kérdés

Volt mostanában egy kis gáz a májammal. Még nem tudom mi, még vizsgálják, néhány értékem rosszabb lett a kelleténél, de semmi fertőzés, vagy betegség nincs, ennyit tudok. Persze az étrendemre odafigyelek eleve, tehát nem eszek egészségtelen dolgokat, csak ritkán, tömegeléskor.


A kreatin monohidrát gyakorol bármilyen megterhelő hatást a májra?


2013. febr. 14. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért nem az orvost kérdezem, mert ilyen téren idióta. Szerintem azt sem tudja mi az a kreatin. A múltkor azt mondta, hogy a fehérjében szteroidok vannak, igyak helyette nyers tojást...
2013. febr. 14. 20:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ha azt mondod gond van a májaddal,akkor szerintem kérdezd meg az orvosod!Biztos ami biztos ! :)

Amúgy meg egy picit a veséket terheli... :)

2013. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csak az az egy orvos van ! :)

Nyerstojás?!Fehèrjeporban szteroidok ?! Hol vette a ,,szakmáját " ?!

Jézusmárja ! :)

2013. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poiu ***** válasza:
Nem terheli a májat. Én azért várnék - nagyjából mindennel - amíg ki nem derül, honnan a gond.
2013. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vannak olyan ellenőrizhetetlen forrásból származó, fehérjeporok, amik tartalmazhatnak mindenféle dolgokat, sajnos a köztudatba az ilyen infók könnyebben megmaradnak, mint a normális fehérjeporok, nem az orvost kell leszólni, aki nem foglalkozik testépítéssel, az általánosítani fog...
2013. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ma 18:16 Ha nem ért valamihez, ne adjon tanácsot.
2013. febr. 16. 19:34
 7/10 poiu ***** válasza:
A lényeg az, ha valami rejtélyes de komoly baj fenyeget, akkor érdemes minden kicsit is extrém dolgot visszafogni (alkohol, edzés, tápkieg). Nem abbahagyni, de mérsékelni. Májad csak egy van. (Nekem kettő: my máj).
2013. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, értem, köszi a választ! Igazából nem komoly a baj, 1-2 érték lett valamivel rosszabb mint a normál. Most kaptam levelet, 21-én kell visszamennem. Hátha mondanak valamit :D Addig már várok a kreatinnal.
2013. febr. 17. 11:14
 9/10 anonim válasza:
2013. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem drasztikusan nőttek a máj értékeim. Valószinűleg a creatin melle szedet szolocukor lesz a hibas. Sajnos nem csokkennek az ertekek, pedig mar lealltam a sok szolocukorral...
2023. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!