Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a Tejsavór...

Mit gondoltok erről a Tejsavóról? Jó-e vagy rossz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 15. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem mernék így proteint venni. Ráadásul izolátum 3 ezerért elég gyanús.
2013. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer annyira megvizsgálnám ezeket... aztán szembesíteném az eladóval.
2013. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

megvizsgálni sem kell, a por szemcsemérete, és az apró karameltizált darabkák benne elárulják, hogy sima savóporról van szó.


ÁT BA SZÁS

2013. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem mernék ilyen helyről venni. 3000FT/kg-ért még tejsavófehérje koncentrátum is alig van pl.: Myprotein Impact Whey, WPC 80 is 3200FT/Kg-tól kezdődik nagytételben.
2013. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre én meg azt mondanám....


Wash válasza:

Én egyszer annyira megvizsgálnám ezeket... aztán szembesíteném az eladóval.



....hogy először is a link alapján ennek a terméknek a wpc80-hoz semmi köze. Édes tejsavó lehet, amit a sütőipar, a bonbon gyártók, fagyikészítők, cukrászok alkalmaznak. 100g porban kb 12-15g a protein a többi sajnos CUKOR!!! És nem kell a TeszVesz oldalra menni, hogy ezt megvehesed....

[link]


Wash kollega pedig már is szembesítheti, ha akarja az eladóval!!!!



De sajnos olyan szintű furcsaságok uralkodnak a proteinek piacán, hogy nagyon de nagyon oda kell figyelni. Igen magas protein tartalmat irogatnak olyan proteinek mellé, amiben a whey mellett a cukrok valamelyikét tették.


Bizony jó lenne sok proteint bevizsgáltatni, és akkor kiderülne, hogy milyen eltérések lehetségesek.

2013. febr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

BSN Syntha6 isolate.

Elképesztő!!!

[link]

A reklám szöveg ismét tökéletes.

Ultra-Premium Isolat™ annyira ultra mátrix, hogy whey izolátum és milk izolátium. Ennyi az ultra!!!


A következő jól hangzó szöveg. 25g protein minden adagban. De itt 1 adag 38g vagy is 65%-os proteint kapunk annak ellenére, hogy izolátumokról beszélgetünk. Egy milk izolátum natúrban 90%-os egy whey izolát naturban szintén 90% körüli.


Hát nálam ez nem nyerő, még ha BSN a logó.

2013. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:D Arra gondoltam, hogy írásos bizonyítékkal odaállítok személyesen az eladó elé, és felelősségre vonom. Mert írásban nem válaszolna, az tuti :D Aztán elküldeném a vaterának is, hogy tiltsa ki az ilyen csalókat.


Az az aminostar cucc meg szigorú jogi értelemben nem átverés, mert nem fehérje van az összetevők közé írva, hanem száraz tejsavó. Arra meg, hogy a mezei júzer nem tudja mi a különbség a kettő közt, csak széttárnák a kezüket. Persze mindenki tudja, hogy direkt beállítják fehérjének, de a jogrendszer nem a józan észen alapul.

2013. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy már itt is kettős mércével mérünk?
2013. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Wash kolléga úgy látszik nem érti amit olvas.....


Aminostar termákleírás idézet....


"Az Aminostar Sweet Whey alacsony kalóriatartalmú élelmiszer sportolóknak, nagy fizikai igénybevételhez és fogyni vágyóknak.


Az izomtömeg aktiválásához szükséges kiváló minőségű fehérjék egész sorát tartalmazza, ellátja a szervezetet fontos ásványi anyagokkal, amelyek minden aktív sportoló számára fontosak. A Sweet Whey emellett kedvező hatással van az anyagcserére, pozitívan befolyásolja a belek aktivitását és a bélflórát és aktívan segíti az immunrendszer működését.



A tejsavó hatásai:



- Kiváló minőségű fehérjék egész sorát biztosítja


- Ellátja a szervezetet fontos ásványi anyagokkal


- Pozitívan befolyásolja a belek aktivitását és a bélflórát


- Segít eltávolítani a mérgező anyagokat a szervezetből



Igen ez jogi értelemben nem mondható annak, de csak neked, mert olvasni és értelmezni egyszerre kell. A pirosba nem lehet belebeszélni, hogy fekete. De úgy látszik van akinek fekete.

2013. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-.-

Inkább te nem tudsz értelmezni. Én tudom jól, hogy mi ez, és pont azért mondtam, amit mert értem, amit ír. Tudom, hogy félre akarnak vezetni, de ha jogilag (mondom, jogilag, azoknál meg igenis tud a piros, de még a fehér is fekete lenni) ki tudnák magyarázni, hogy náluk a sok tejcukor adta kalória belefér az alacsonyba, meg hogy egy kicsit azért mégiscsak kedvező. Nem tudom, vannak-e külön szabályok, hogy mit minek lehet nevezni leírásban, elvileg most hozzák be, hogy nem lehet a termék nevében hatásra utaló szó, de a leírásról nem hallottam. Lehet hogy a "fehérjék egész sorát tartalmazza" tényleg csak azt jelenti, hogy van 3 molekula fehérje, amikor sorban álltak...

2013. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!