Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroidok, egyéb szerek...

Szteroidok, egyéb szerek nélkül elérhető a célom?

Figyelt kérdés

Nos, közepes távlatra gondolok. 178-180 cm vagyok, pontosan én sem tudom.:) Régen mértem magam, viszont a kettő közül valamelyik, illetve a köztes. Nos mellé 75 Kg + - 0,5 Kg.

Szerek nélkül, (fehérje, tömegnövelő, szteroid, egyéb más)

el érhető 42-43 cm kerületű bicepsz?

Tudom, hogy ezt így nehezen lehet eldönteni, meg persze minden ember más, de valami csak jól jönne, hogy mire számítsak.

Ha fontos itt egy kép, és a karom mérete jelenleg 35,5 cm, fél éve (néhány hét/nap) kihagyással edzem :

[link]


2013. febr. 15. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szép teljesítmény fél év alatt:)

Naturálban (értsd sztereoidok nélkül) átlagos genetikával hozható a 42-43-mas biceps aránylag szálkásan. De ehhez kemény edzés kell, jó egyéni tömegnövelő étrend. Illetve fontos lenne legalább edzés végén egy fehérjeturmix + 50 gramm gyors felszívódású szénhidrát.

A fehérje,tömegnövelő, ezek nem "szerek",nem gyógyszerek, hanem koncentrált kaják, ha mellette van megfelelő étrend, kellő folyadékmennyiség, illetve nem vált ki semmilyen allergiás reakciót akkor nem lesz semmi bajod tőlük:)

2013. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Elérheted jó éttenddel, de a tápkiegek nem szerek, max élelmi-szerek.:)

Ne keverd a koxal!

2013. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez kimaradt, de 15 éves vagyok...

Nem keverem természetesen a szteroidokat a táp.kieggel, csak hát ebben a témában tapasztalatlan vagyok. Nem tudom melyik a jobb minőségű, mennyiségű, alapanyagú.

2013. febr. 15. 21:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Kell multivitamin, pl mega daily one, vitabolic.

Edzés után pedig tejsavóprotein + gyors szénhidrát, pl dextróz, carb-f, carbo x, stb.

Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb.. 

2013. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom ezt elolvasni elégsokmindent megtudhatsz belőle:) [link]

Illetve Drugs Bunny-tól a Sárga Kapszulát, sok fontos információt tartalmaz:)

Fehérjéből ami legjobban megéri az a tejsavófehérje, van olcsóbban is pl. WPC 80

Szénhidrátnál gyors felszívódású kell( pl szőlőcukor(dextróz) vagy vitargo) , de ezt csak edzés utáni turmixba szabad tenni, mert nem jó máskor az inzulinszinttel b*szakodni:)

2013. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem fogjuk rá, tehát azért néhány dolog nem árt... Ami anyagilag majd gondoskodik arról, hogy ne érezzem magam jól. :) Viszont gondoltam az elején, hogy nem olcsó mulatság ennyit megér.

Viszont, mennyit vásároljak a termékekből, gondolom 2-3 kg 2 hétig elég kb... (Hiszen heti négyszer edzem)

2013. febr. 15. 21:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy 2,3 kilós protein elég lesz egy hónapig, ha edzés után használod és reggel a zabpehelyhez.
2013. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az attól is függ hogy mennyit szedsz belőle. Ha fontos hogy olcsó legyen akkor Myprotein Impact Whey ajánlott, ennek 3200FT kilója, ami igen jónak mondhatni egy tejsavófehérjénél.

Általában reggel, illetve edzés után szokták szedni. Legfontosabb edzés után, CH-val. Ilyenkor fehérjéből 0.5 g* tskg fehérje kell, neked jelenleg most 38 gramm. Viszont azzal is számolni kell hogy nem 100%-a fehérjéből áll,szóval többet kell bevenni, kb 45 grammot.

Ch-ból meg 50 gramm kell, 2 kiló dextróz az mondhatni elég olcsó, 2 kiló van 1400 Ft-ért is. Vitargo elvileg jobb,viszont az jóval drágább.

2013. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*Fogyasztani: )

és lehetőleg vízzel idd, mert a tej lassítja a felszívódást a bennetalálható tejcukor és egyéb anyagok miatt. Ízetlen fehérjét nyugodtan ízesítheted pl. cappuchinoporral,kakaóval,stb. stb.

2013. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem, eddigi Köszönöm szépen! :)

Lenne még egy dolog, ez is kicsit sötét, az úgy korrekt edzés terv, hogy Hétfő - bicepsz-alkar; Szerda - mell - has; Péntek - bicepsz; Vasárnap - hát-váll?

Viszont, én rendész osztályban tanulok, ezért ugye edzések előtt, vagy köztes napokon, nyomom az ugró kötelet, és box-zsák, valamint kötél mászás stb. A láb pedig kimarad, mert suliban szinte mindig nyomjuk rá.:)

Változtassak valamit?

2013. febr. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!