Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy teniszkönyökö...

Lehetséges, hogy teniszkönyököm van?

Figyelt kérdés

Hello, 16 éves vagyok és fiú.

Eddig 7 évig röplabdáztam, de úgy gondoltam, hogy a gimnázium mellett inkább nem folytatom. Gondoltam, hogyha hetente 4-szer itthon, mondjuk fekvőszámaszozom, már sokkal többet érek el vele mint 7 év röplabdával.(Mivel semmit sem ért, mármint izomzatilag, inkább állóképesség javító volt.) Szóval elkezdtem fekvőtámaszozni, és 40 db után annyira elkezdett fájni a könyökömtől az alkaromig az ízület(?), hogy alig bírtam kinyomni magam, és még 3 nap után is érezhető, sőt van amikor nyilamlik. Az előtt is éreztem, de azt hittem hogy egy kis izomláz és majd elmúlik... Lehetséges, hogy szétütötték a karomban azt a részt? (3-szor nyertünk országost, kemény edzéseink voltak) Vagy talán teniszkönyököm lenne? Ha igen, hogyan lehetne rajta javítani, mert már nagyon beleéltem magam abba hogy még több izom, vagyis jó kinéző testem legyen.(Nem akarok kigyúrt állat lenni, de mégis ha kimegyek strandra jól nézzek ki :-)) Röplabdázni pedig nem szeretnék visszamenni, mivel nagyon sok időmet elvette, főképp a barátaimra nem volt időm, meg persze a lányokra :-)

Válaszaitokat előre is köszönöm ;-)


2009. szept. 7. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Bíbíí! Nekem tuti, hogy nincs teniszkönyököm!
2009. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök neki... De valaki érettebb is tudna nekem válaszolni légyszíves?:S
2009. szept. 7. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem kezdodo gyuladasod van a kezedben pihentesd kenegesd aztan majd elvalik mi lesssz belole..menj fel a www.shitecnutrition.com vagy a www.scitec.hu-ra ott menj ra a hardkor videokra a szakerto valaszol....hallgas meg minden kerdest mert egy sracnak pont ilyen problemaja van mint neked..
2009. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de a scitec oldalon keresgéltem a hardkore menüpontot, de nem sok sikerrel. :D Ha tudnád pontosítani hálás lennék :)
2009. szept. 10. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
hu mar levettek de szerintem valami gyuladas kezdete lehet amelyik gyakorlatnal faj azt ne csinald kenegesd valamivel de ha igen faj menj el orvoshoz inkabb kicsit pihentesd most mint hogy nagyobb legyen a baj.
2009. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!