Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hányszori konditermes...

Heti hányszori konditermes edzés ajánlott, ha 2-3 hónap alatt 7 kg-tól szeretnék megszabadulni?

Figyelt kérdés

Diéta mellett persze.

21 éves vagyok, lány. 165 cm magas és 62 kg.


2013. febr. 16. 16:43
 1/7 anonim válasza:
Kettő elég például ha az időd megengedi akkor hétfőn és csütörtökön .
2013. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Heti két három súlyzós menjen és minimum heti 3-4 aerob edzés.
2013. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor ez mindenféle táplálékkiegészítő nélkül is menni fog? Csak mert nem vagyok oda a gondolatért, hogy szintetikus porokat nyomjak magamba.
2013. febr. 16. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megy, de azok nem szintetikus tápkiegek, hanem természetes cuccok. Pl egy tejsavóprotein a sajtgyártás során keletkező folyékony tejsavóból készül. Kiszűrik belőle a tejcukrot, majd porlasztva szárítják.

Ennyi. Nem mesterséges kaja! De mint írtam nem szükséges, csak legyél tisztában a dolgokkal.

2013. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Menni fog anélkül is, ha jó az étrend. Mellesleg miért irtózik mindenki a táplálék kiegészítőktől? Egyáltalán nem egészségtelen. Az egészségtelen a gyors kaja, meg a sok mű, tartósítószerekkel teletűzdelt készkaja.
2013. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm :)
2013. febr. 16. 17:02
 7/7 NagyonGonosz ***** válasza:
3 jó lenne, hogy mindent megtudj nagyjából edzeni.
2013. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!