Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport a legjobb zsírégető?

Melyik sport a legjobb zsírégető?

Figyelt kérdés

Nemrég 10 kilót fogytam le diétával, különösebb mozgás nélkül, de még van rajtam kb. ugyanennyi, ezért el akarok kezdeni mozogni is.


Én a futásra gondotam, eddig azért nem lehetett, mert ugye a sok plusz kiló kinyírja az izületeket... most hogy már a súlyom engedné, elkezdeném, viszont inkább a hasamból kellene fogynom többet. Mit ajánlotok?


L/16


2013. febr. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Zsírégető nem kell!Hetente 3-4 aerob ,pl. : futás,gyaloglás,biciklizés vagy egyéb mozgás,legalább 40-50 perc!

A fehérje naponta 2 g /ttkg.

Ch 1,5-2g /ttkg

zsír 0,8 g /ttkg.! :)

2013. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a futás az jó lesz
2013. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Gyors gyaloglás, kocogás, lépcsőzőgép, bicaj, ellipszis tréner, stb, ezek mind jók. Heti min. 3-4-szer 40-50 perc. De fokozatosan emeld ennyire.
2013. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lee12 ***** válasza:

hát ha sport a kérdés akkor a box a legjobb zsírégető+ egy kicsi önvédelmet is ad úgyhogy ha van kedved járj le arra(nálunk is jártak lányok)

vagy ha ez ne makkor az úszás mivel az kíméli az izületeket, a futásnál viaszont fontos hogy használj futócipőt mert aszfalton hamar szét tud menni az ember lába

2013. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kettlebell szakításra (snatch), mondják, hogy nagyon hatásos. Ha utána olvasol, találsz cikkeket, ahol összehasonlítják más mozgásformákkal. Nem egyszerű gyakorlat, érdemes edzőt keresni, de ha megtanultad és mondjuk csak 10 percig szakítasz, az szerintem többet ér, mint egy óra kocogás. Pláne ha 12-16 kg-os bellel.
2015. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!