Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb,...

Balazs00xx kérdése:

Melyik a leghatásosabb, legjobb zsírégető szerintetek?

Figyelt kérdés

véleményeket gyűjtök , hogy milyen zsírégető készítményt használjak súlyzós edzés és a normál étkezés mellé

csirkemell, zöldség,kevés rízs , ill még hasonló normális ételek.


2012. máj. 14. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejezetten zsírégető nincsen, ahhoz hogy eltünjön rólad a zsír szálkásító diéta kell. De esetleg l-carnitin-t vehetsz az talán egy kicsit segít a zsírbontásban de magában az se ér semmit ha nincs meg a normálisan kiszámolt étrend.
2012. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek, csak szálkásító diéta mellett ér valamit, de akkor sem sokat. Én is csak L-karnitint szoktam használni edzés előtt fél órával 2g-ot.
2012. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

aha, L-carnitin?!?

Nem is tudtam, hogy zsírégető?!?

Tudtommal csak egy szimpla zsírszállító, ami mozgás során hatásos.

2012. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy zsírégető, csak azt, hogy én ezt használom, nem kell mindenbe belekötni.
2012. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem figyelsz oda a szilárd kajádra, ha nem mozogsz egy keveset.... akkor szedhetsz akármilyen csodabogyót!! Haszontalan próbálkozás.
2012. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!