Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A forced mass 5000 mellé ha...

A forced mass 5000 mellé ha szedek Soy pro-t elég lessz?

Figyelt kérdés
Most szeretnék gainert venni és rátaláltam a Forced mass-ra de kevés benne a fehérje ezért gondoltam hogy még veszek hozzá proteint. Nem tudok túl sokat rászánni mert nem állok olyan jó anyagilag de szeretnék valamit szedni hogy egy picit fejlődjek

2013. febr. 17. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
én a szójától fingok mint az állat, nem tom neked mennyire fog beválni :D vegyél először vmi kisdobozosat
2013. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szóját én hanyagolnám a helyedben. Tele van ösztrogén hormonokkal, allergén anyagokkal és a fele a biológiai értéke egy tejsavóproteinhez viszonyítva.
2013. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat akkor keresek inkább tejsavót :) Mert fingani se szeretnék meg ha nem olyan jó akkor felesleges
2013. febr. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!