Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány kg-vel guggolt...

Lányok, ti hány kg-vel guggoltok? Vagy fiúk, hány kg-vel szoktatok látni lányokat guggolni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek innen egy lány válaszolót aki 50-55-el guggol.
2013. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy lányt aki két lábbal 50-65 kilóval guggol.

Egy lábbal 10 kg-al guggol.

2013. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most döbbentem rá, hogy így mondod, hogy én több teremben való megfordulásom után nem is emlékszem arra, hogy láttam volna kb akárkit is guggolni. Na jó, hímneműből volt pár, de nő is alig volt, hát még aki guggolt.
2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kellner Suzy-nak a 120nál is segítettem guggolni. haha Na de ő nem az a mindennapi példa. Bár a Fittness 2000ben szép számmal vannak állatok mind két nemből.:D

Amúgy épp ma guggolt előttem 50kg-al egy nő. Viszonylag alacsony volt, de ő sem ma kezdte.

Amúgy, nagy általánosságba véve alig tesznek valamit a rúdra.

2013. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy zavar, hogy nem bírom kikerülni az amúgy szót.
2013. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Barátnőm 100-ba 6-ot.

Suzy-ról simán kinézem a 120-at, többet is.

A termünkben 4-5 lány guggol 100 kg.-ba vagy a fölött, de azért ez nem jellemző, mi sem csináljuk mindíg..... diétában örülünk ha 80 megy ;-)

2013. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Én láttam már nőt 50 kilóval guggolni, maga a csaj nem lehetett több annál, de inkább annyi sem. Tegyük hozzá, hogy Smith-gépen guggolt, amikor a rúd két függőleges sínen mozog, megakadályozva az elmozdulást bármely irányba.


De tény, még fiúkat is ritkán látok guggolni.

2013. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!