Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le nyárig...

Hogy fogyhatnék le nyárig 10-15 kg-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos, 15 éves fiú vagyok. Sajnos az évek során elhíztam, 167 cm magas vagyok, és nagyon-nagyon szégyellem, de 84 kg. Nyárig le szeretnék adni úgy 15 kg-ot. Mozgásból az jó lenne, hogy heti 3x súlyzós edzés, 2x 2 óra úszás, és 1szer egy héten futás? Kajákból mit ehetnék? Mivel iskolás vagyok, tízóraira mit vigyek enni? Jelenleg azt csinálom, hogy már kb 2.hete csak szénsavmentes ásványvizet iszok, és kerülöm a disznóhúst és a tésztákat, édességet, chipseket, sütiket. Reggelire általában müzlit eszem. Iskolába 2 barna,szezámmagos zsemlét viszek, amiben nincs vaj, csak 2 szelet selyemsonka, és paprika. Igyekszem gyümölcsöket, zöldségeket enni, minél többet. Tudnátok adni hasznos tanácsokat, hogy mit csinálhatnék még, hogy lehetne eredményesebb a diéta? Vettem az edzések mellé egy L-Carnitin + Chrome italt, hogy jobban égessem a zsírt.


Tehát : EDZÉS : Hétfő:Súlyzós, Kedd:Úszás, Szerda:Súlyzós, Csütörtök:Úszás, Péntek,Szombat:Pihenő nap, Vasárnap:Futás. Ez így jó lenne?



2013. febr. 19. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

7 es vagyok,

15 évesen 170-175 között voltam valahol közel 100 kilogrammal... akkor kezdtem el cselgáncsozni, majd fél évvel rá bokszolni... itt mindig magyarázzák, hogy nem lehet egyszerre izmosodni és fogyni... ez részben igaz, részben pedig egy fatális nagy baromság... az emberi szervezet alkalmazkodó típus, ahhoz alkalmazkodik amilyen behatások érik, és ahhoz is formálja magát... boksz első évében rengeteget erősödtem, de közben a hájam nagy része is eltűnt... soha egy pillanatra sem jutott eszembe diétázni, sokkal inkább az egészséges táplálkozásra törekedtem.

[link]

itt rengeteg hasznos információt találsz, fogyókúrákról is, és egészséges táplálkozásról is.

de vásárolhatsz a témába illő könyveket is...

mindenképpen több értelme van mint itt kérdezni, mert úgyis annyifélét fogunk itt mondani, ahányan vagyunk...

2013. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"napi 2 liter"


csak? az kevéske...

2013. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11/12: gratulálok a fogyáshoz! jó hallani ilyen történeteket :)))

12/12: régebben ennél sokkal kevesebbet ittam egy nap, szóval tőlem még ez is jó:D de törekszem arra hogy többet:) kb. hányat kellene?

2013. febr. 19. 19:03
 14/18 YourDestiny ***** válasza:

#6:


A benne lévő fruktóz (gyömölcscukor) és egyéb cukrok miatt. Szóval inkább óvatosan vele :)


Kérdező:


2 liternél annyival igyál többet, amennyi még jól esik. Nem kell leerőltetni. És edzéshez, sportoláshoz javasol plusz vitamint szedni.

2013. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20kg-ra egy liter,valahol ezt olvastam.
2013. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

6#-os vagyok


Köszi a választ! Némi agyalás után, ilyesmire jutottam én is :)

2013. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Most bombázhatnánk itt mindenféle számokkal, de tömören próbálj meg arra ügyelni, hogy minél kevesebb tészta/rizs/burgonya legyen a napi kajádban (maximum összesen 100g), sovány húsokból (csirke/pulyka/hal) viszont minél több. A gyümölcsöket részben kerüld, napi 1-et ehetsz de többet ne. A joghurt is felejtős, mint csodakaja a diétázók körében. Igazából sok zöldség és sovány hús legyen a kajád és akkor jó leszel. Zöldségből a borsó-répa-kukorica trió ami "veszélyesebb", a többiből lehet csipegetni szinte bármikor ha éhes vagy. Pl nagyon jó salátát lehet csinálni paradicsommal és uborkával meg egy kicsi lilahagymával, kicsi sóval és bazsalikommal. Én is 2 hét múlva kezdek diétázni, én kb 17-18kg-ot szándékozom leadni júliusra. :) Úgyhogy kitartás, menni fog!!!
2013. febr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2013. febr. 20. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!